"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Ünlülerin Korkulu Rüyası Hacker Yakayı Ele Verdi!

Sedat | 19 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Ünlü şarkıcı ve oyuncuların sosyal medya hesaplarını çalarak onları santaj ederek para koparmaya çalışan hacker yakalandı..

Ünlülerin özel görüntülerini telefon ve mail bilgilerini ele geçirdiği iddiasıyla yakalanan Ayyıldız Tim yöneticisi EbuDuhan tutuklandı. 

Ayyıldız Tim yöneticisi EbuDuhan nickli kişinin Osman G. olduğu ise ortaya çıktı. Bu şahıs ünlülerin özel görüntülerini onların hesaplarını çalarak ele geçirdi. Bu görüntülerle onlara santaj yaptı. İşte bu nedenle aranan ve sonunda yakalanan Ayyıldız Tim yöneticisi EbuDuhan hakkında suçlu olduğunu gösteren delliler bulunuyor. Bu kişinin tutukluluk halinin devam etmesine karar verildi. Bundan sonraki duruşmaların ise kapalı oturum olarak devam edileceğina karar verildi. Bu tamamen müstehcen içerikli özel görüntülerin olması da söz konusu. 

Konuya ilişkin ise şahsın birlikte yaşadığı eski kız arkadaşı sanık Merve N. isimli şahsında Ayyıldız Tim yöneticisi EbuDuhan'ın yanında sosyal medya uzmanı olarak çalışıldığı iddia edildi. Ancak Meve N. olaylarla ilgili herhangi bir bilgisinin kesinlikle olmadığını iddia etti. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi