"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Üst Düzey Performans Sağlayan OnePlus Pixel Ortaya Çıktı!

Sedat | 11 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

OnePlus'ın yeni performans canavarı telefonu OnePlus Pixel Geekbench testinde ortaya çıktı.

Yeni özellikleri ve fiyatı ile adından şimdiden söz ettiren OnePlus, yeni telefonu ile ortalığı kasıp kavuracağa benziyor. Snapdragon 821 işlemcisiyle çalışan OnePlus 3T adında bir modelini yakında tanıtması bekleniyordu. Tüketicilerinin gönüllerinde üst düzey özellikleri taht kuran OnePlus'ın yeni modeli oldukça merka edilmekteydi.

Beklenen oldu ve OnePlus'ın üst seviye özeliklere sahip gül goncası yeni akıllı telefonu Geekbench testinde kendine hayran bıraktı. Testte görüldüğü üzere oldukça başarılı özelliklere sahip telefon, hem tekli hemde çoklu çekirdek ile skor elde eden OnePlus Pixel'in işlemcisi hakkında net bir bilgi yok. cihaz 821 Snapdragon ile çalışacağı tahmin ediliyor. Aynı zamanda cihazda 6 GB RAM'e yer veriliyor ve cihaz Android 7.1 işletim sistemiyle kutudan çıkıyor. 

Diğer özellikleri belirtilmemişte olsa, OnePlus Pixel'in temel olarak OnePlus 3'e benzer yapıda geleceği düşünülüyor. Daha iyileştirilmiş bir kamera ile gelmesi söz konusu olabilir. Küçük bir ihtimal dahi olsa OnePlus 3T'nin haricinde başka yeni akıllı bir telefonun sunumu da gerçekleşebilir.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi