"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Vernee Mars 6GB RAM İle Geliyor

Sedat | 7 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Vernee Çin'de yaptığı üretimlerle adından söz ettirmeye başarırken markanın 6 GB RAM bulunan yeni bir model ile piyasaya gireceği belirtildi.

Çin'de yapılan üretimler pek çok modelin tanınmasını sağlayan Vernee adlı verilen firma, Vernee Mars modeli ile piyasaya girecek ve oldukça iddialı bir modeli ile kullanıcılara sunulacak. Konuyla ilgili gündeme gelen haberlerde markanın 6 GB RAM bulunan bir modelin hazırlığını yaptığı ifade edilirken bu kadar yüksek bir RAM’in olduğu cihaz performans açısından kullanıcıları da tatmin edebilecek durumda.

İddialı modelleri ile piyasaya giriş yapan marka önümüzdeki günlerde üst seviye olarak çıkartacağı modeli ile birlikte yeniden piyasada yer alacak. Yeni telefon modelinde beklentilerin daha da arttırılması telefon modelinin daha yüksek donanımlar ile piyasaya sunulmasına sağlarken Vernee Mars ile ilgili gündeme gelen tek bilgi cihazda 6 GB RAM’in olacağı yönünde. Telefonun diğer özellikleri ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşılmazken cihazın kasım ayı itibariyle piyasada sunulacağı belirtildi.

Diğer Özellikler Neler?

 

Henüz Vernee Mars akıllı telefonun diğer donanım özellikleri hakkında bilgi bulunmazken, ilerleyen dönemde daha detaylı bilgilerin gelmesi mümkün görünüyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi