"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Vine Geliştiricileriden Bir Yeni Uygulama Hype!

Sedat | 3 Kasım 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Twitter'ın Vine uygulamasını kapatmasının ardından Vine yaratıcıları Hype'ı yayınladı. Peki sizler Hype uygulamasıyla tanıştınız mı?

Geçtiğimiz günlerde Twitter'ın sürpriz bir kararla Vine uygulamasını sonlandıracağı kararından sizleri haberdar etmiştik. 6 saniyelik video çekimleriyle birçok internet fenomeni yetiştiren Vine, popülerliğini kaybetmiş ve bu  durum Twitter'ın Vine uygulamasını kaldırmasına neden olmuştu. 

Instagramın 1 dakikalık video süresinin son zamanlarda popüler olması birçok Twitter kullanıcısını Instagram'a yönlendirdi. Şimdi ise Vine geliştiricileri platformun son bulmasından 1 hafta sonra yeni uygulama Hype hayatımızdaki yerini alacak gibi.

Bildiğiniz üzere sosyal medyadaki canlı yayın akışı kullanıcılar tarafından oldukça benimsendi. Bir pay çıkarmak adına yayınlanan Hype ile aynı şekilde canlı yayın akışı sağlayabileceksiniz. Şuan yalnızca iOS platformunda bulunan uygulamanın bir süre sonra Android platformunda kullanılması bekleniyor.

Hype ile dilerseniz arka fonuna müzik ekleyebilir ya da resim ve videolarınızı renklendirebilirsiniz. Hatta GIF özelliğini kullanarak hareketli paylaşımlar oluşturabileceksiniz...

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi