"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Vine yerine Byte geliyor!

Sedat | 23 Nisan 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Yeni Vine beta sürümü olan Byte umut verici görünüyor.

Vine'un bitiminden bir yıldan fazla bir süre sonra geliştirici yeni uygulamayı test ediyor. Birçok kimse iki yıldan daha uzun bir süre önce kapatılan Vine'u çoktan unutmuş olabilir, ancak gerçek şu ki, geliştiricisi Dom Hofmann pes etmedi. Geçen yıl, yakında video paylaşım uygulamasının bir "manevi halefi" olan Byte'yi piyasaya süreceğini açıkladı. Bugün Hofmann, en yeni uygulamasının beta sürümünü test etmek için 100 davetiye gönderdi. 

Vine, kısa videoları (Snapchat ve Instagram) üzerinde kullanılmak üzere kullanıldı. Bugün TikTok gibi iyi kurulmuş diğer hizmetlerin öncüsüydü. Byte'ın duyurusu ile yeni uygulamanın bugünlerde piyasada olacağını bekliyoruz. Hoffman farklı izleyicilere yönelik olarak herkes için yer olacağına inanıyor. 

Buna ek olarak, Hoffman TechCrunch'a beta topluluğu tarafından elde edilen sonuçların, yeni uygulamaları yaratıcı ve eğlenceli videolar içeren etkileyicilerin dahil olmasa bile kullanıcılara hitap edebileceğinden oldukça cesaret verici olduğunu söyledi. Şimdilik, geliştirici bir süredir beta testlerini yapmaya devam etmek istediğini, insanların talebine gerçekten uyan özellikleri eklemek ve çıkarmak istediğini söylüyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi