"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Vivo 5R Özellikleri Neler?

Sedat | 17 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Uzun zamandan beri konuşulan modellerden birisi olan Vivo 5R, nihayet tanıtıldı.

Amerika’da çalışmalarını sürdüren BLU Product adlı firma tarafından geliştirilen Vivo 5R artık ön sipariş döneminde. Vivo 5R adı ile duyurulan ve uzun zamandan beri hakkında çeşitli bilgilerin geldiği telefon modeli için resmi bir tanıtım düzenlendi. Amerika’da faaliyet gösteren BLU Product tarafından düzenlenen tanıtım etkinliği ile birlikte telefon için tüm detaylar aktarılırken, telefonda en çok dikkat çeken detay etiket fiyatı oldu.

Şubat Ayında Kullanılacak  

Vivo 5R için yapılan tanıtım sonrasında resmi ön sipariş dönemi başlatılırken, telefona sahip olmak isteyen kişilerin Şubat ayına kadar ön sipariş verebilmesi mümkün. Ön siparişlerin Şubat ayı itibari ile dağıtılacağı belirtilirken, Şubat ayı ile birlikte 2017 yılında Vivo 5R modelini kullanmak mümkün olacak.

Vivo 5R Özellikleri Neler?

Yapılan tanıtımda telefonun teknik özelliklerine özel bir bölüm ayrılırken, detaylı olarak tüm bilgiler paylaşıldı. Tanıtımda aktarılan bilgilere göre Vivo 5R teknik özellikleri şöyle;

5.5 inç 1920x1080 piksel Full HD çözünürlüğünde dokunmatik ekran

MediaTek MT6753 işlemci

3 GB RAM

32 GB depolama alanı

microSD kart desteği

13MP Sony IMX258 sensörlü arka kamera

8 MP ön kamera

Google Android 6.0.1 Marshmallow işletim sistemi

Vivo 5R Fiyatı NE Kadar?

Vivo 5R ön sipariş için Amazon tercih edilirken, kişiler 199 Dolar’dan ön siparişe çıkartılan telefon modeli için şimdiden bir tane ayırtabilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi