"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Vivo V3 Fiyatı Şaşırtacak!

Sedat | 1 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Çin’de yaptığı üretimler ile dünya pazarına açılmaya devam eden Vivo, yeni modeli olan Vivo V3 ile birlikte büyük bir ilgi toplamış durumda. Modelin en çok dikkat çeken y

Son dönemlerde Çin’de üretim yapan markaların dünya pazarında daha fazla söz sahibi olmaya başlaması, daha fazla ilgi çekerken bu konuda iddialı modellerin ucuz fiyatlardan satılması da mobil sektördeki dengeleri değiştirdi.

Yenilenen özellikler nedeniyle süreli değiştirilen telefonlarda, fiyatların ucuz olması bu konuda durumu daha da kolaylaştırırken, son zamanların en çok konuşulan markalarından birisi de Vivo oldu. Vivo V3modeli ile piyasaya giriş yapan Vivo, yeni modelinde yüksek özellikler ve bütçe dostu etiket fiyatı ile oldukça tutmuş durumda.

Dünya genelinde 5. Üretici olarak konumlanan Vivo, Vivo V3 modelinde ise tamamen bütçelere hitap ediyor. Modelinde uygun fiyat sunmak isteyen Vivo, V3 modeli için sadece 225 Dolar gibi bir rakam belirlemiş durumda.

Asya ve Afrika pazarına da giriş yapacak Vivo V3 bu fiyatı ile birlikte ilgi görebilir durumda. Fiyat açısından benzer modellere göre çok daha düşük bir etiketin olması bu konuda alım gücünü de zorlaştırmazken, kişilerin ekonomik nedenlerle de Vivo V3 tercih etmesini kolaylaştırıyor.  

 Vivo V3 Özellikleri Neler?

Vivo V3 için en dikkat çeken nokta 3 GB RAM’in bulunması. 32 GB depolama alanı ile desteklenen telefonun 5 inç 720p ekran çözünürlüğü IPS LCD ekranı da oldukça başarılı. Snapdragon 616 çip seti ve 2550 mAh batarya bulunan telefonda tamamen metal tasarım bulunuyor. 13 MP arka ve 8 MP ön kamerası da yeterli çözünürlükte. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi