"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Vivo X21 UD piyasalardaki yerini alacak!

Sedat | 11 Mayıs 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Vivo, 29 Mayıs'ta lansman etkinliği başlatacak. Bununla birlikte yeni cihazlarda tanıtılacak. 

Vivo X21 UD, şirketin Hindistan'da piyasaya sürülecek bir sonraki akıllı telefonu olabilir. Çinli mobil cihaz, 29 Mayıs'ta ülkede yeni bir telefon açmaya davet etti. Bu ayın başlarında Vivo, Mart ayında Çin’de yapılan bir lansman sonrasında uluslararası pazarlarda X21 UD’yi tanıttı.

Vivo X21 UD'nin en önemli özelliği ekranın parmak izi tarayıcısının altında olmasıdır yani fiziksel bir ev düğmesi yoktur ve kullanıcıların akıllı telefonlarının kilidini açmak için ekran üzerindeki parmak izi istemine dokunmaları yeterlidir. Özellikle, Google'ın Android P Beta güncellemesini yayınladığı ilk birkaç akıllı telefondan biri. 

Vivo tarafından gönderilen davet, Hindistan'da bir X serisi akıllı telefonun piyasaya çıkmasına işaret eden büyük bir 'X' içeriyor. Vivo X21 UD, X20 Plus UD'nin bir ekran üzeri parmak izi sensörünü paketlemesinden sonra şirketin ikinci akıllı telefonu . Vivo X20 Plus UD, CES 2018'de sergilendi ve daha sonra Ocak ayında Çin'de piyasaya sürüldü. Çin dışında artık Hindistan pazarına da sunulacak. Ardından diğer ülkelere de sunulması söz konusu. Bakalım zaman ne gösterecek.. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi