"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

vivo Y19 bugün resmen tanıtıldı!

Sedat | 1 Kasım 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

vivo Y19, bir Helio P65 yonga setine sahip olup kamera özellikleriyle dikkat çekiyor.

vivo Y19, bir Helio P65 yonga seti ve vivo U3'ün gövdesiyle gelirBugün vivo, Vietnam ve Tayland'da Y19 orta korucusunu tanıttı. Telefon tanıdık geliyorsa, tasarımını geçen ay Çin'de piyasaya sürülen vivo U3 ile paylaştığı için.

Y19, Snapdragon 675'in aksine MediaTek Helio P65 yonga setini kullanmasına rağmen tamamen aynı telefon değil. Vivo Y19, Full HD + çözünürlüklü 6.53 ”ekrana ve bir LED flaşın yanında bir çentiğe ve arkasındaki üç kameraya sahip.

5.000 mAh batarya Y19'a güç verir ve kablo üzerinden hızlı şarj ve ters şarjı destekler. Vivo U3'ün aksine, burada sadece bir bellek kombinasyonu bulunuyor. Buda  6GB RAM ve 128 GB'lık kombinasyon oluyor. 

Arka kapağında 16MP normal, 8MP ultrawide açısı, 2MP derinlik sensörü, ön taraftaki kamera 16MP'ik kamera bulunduruyor.  Bir fotoğraf için en iyi pozunuzu akıllıca seçen Pose Master adlı bir özellik de var, bu özellik fotoğraf çekmeyi severler için iyi bir haber. 

Vietnam’ın vivo internet sitesinde herhangi bir fiyat bulunmamakla birlikte dünya çapında sevkiyatlar için 5 Kasım tarihini bekliyoruz. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi