"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Vodafone Smart Tab II 10’’ İncelemesi

Sedat | 17 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 3 dakika

Vodafone’nun abonelerine sunmaya başladığı cihaz hizmetinin ardından oldukça popüler olan Vodafone Smart Tablar, 2. Serisi ile satışa sunuluyor.

Bir önceki 10 inçlik versiyonun yeni modeli olan Vodafone Smart Tab II 10’’ özellikleri ile göz doldururken cazip ödeme seçenekleri ile de oldukça tercih edilebilir duruyor.

İşte Vodafone Smart Tab II 10’’ Özellikleri

İşletim sistemi olarak Android İCS 4.0 kullanmayı tercih eden Vodafone, Qualcomm 8260A Çift çekirdek 1.5GHz işlemcisi ile de yüksek performans sunuyor. Özellikle 10 inç olan ekranı ile eğlenceden işe kadar tüm uygulamalarınızda size kolaylık sağlayacak olan Vodafone Smart Tab II 10’’ eğlence severleri de bu yönden tatmin edebiliyor.

Android’in zengin oyun dünyasından istediğiniz oyunu sisteminize kurarak geniş ekranda oyun keyfini yaşayabilirsiniz. 1280’e 800 boyutlarında olan ekran, kolay kullanım ve rahatlık sağlıyor. Bu özelliği ile 10” tabletler arasında tercih edilebilecek durumda olan Vodafone Smart Tab II 10’’ yeni versiyonu ile önceki sürümlerindeki eksiklikleri gidermenin yanında pek çok iyileştirme sayesinde daha iyi bir cihaz sunuyor.

Ön ve arkasında bulunan kameralar ile hem çekim hem de görüntülü konuşma imkânı sunan Vodafone Smart Tab II 10’’ ile hali hazırda gelen çevrimiçi mesajlaşma programları ile hemen sohbet edebilirsiniz. 1,3 MP olan ön kamerası sayesinde kaliteli görüntü eşliğinde arkadaşlarınızla ya da çevreniz ile görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz. Arka kamerası 5 MP olan cihaz bu sayede iyi bir görüntü kalitesi sunuyor. Video ya da fotoğraf çekebileceğiniz bu kamerayı 16 GB’lık hafızada istediğiniz şekilde depolayabilirsiniz.

Üstelik 3G ve Wi-Fi bağlantı imkânı sunan Vodafone Smart Tab II 10’’ ile istediğiniz yerden çevrimiçi olarak anında bu video ve fotoğraflarınızı paylaşabilirsiniz. Sosyal ağların çok önem kazandığı günümüzde siz de bu cihaz sayesinde online kalarak bu ağlardan uzak kalmayacaksınız.

Pek çok uygulama ile satışı yapılan Vodafone Smart Tab II, bu bakımdan da kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlıyor. Vodafone esnek ödeme koşulları sayesinde kolaylıkla satın alabileceğiniz bu cihaz için Vodafone sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.  

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi