"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

WhatsApp'a Görüntülü Görüşme Özelliği Nihayet Herkese Geldi!

Sedat | 15 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

WhatsApp'ın bir süredir beta sürecinde olan ve merakla beklenen görüşme özelliği bugün tüm kullanıcılarla buluştu. Detaylar haberimizde...

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, son zamanlarda karşımıza yenilikçi haberleri ile geliyor. Geçtiğimiz günlerde çift aşamalı kimlik doğrulama sistemini platformuna ekleyeceğinin sinyallerini veren WhatsApp, şimdi de uzun bir süredir beta süreinde olan görüntülü arama özelliğini herkesin beğenisine sundu.

Neredeyse tüm akıllı telefonlarda WhatsApp uygulaması mevcut. Yenilenen tüm özellikler arasından en çok hiç şüphesiz görüntülü konuşma özelliği oldu. Bu sayede herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan isediğiniz zaman tek bir tuş ile görüntülü görüşme yapabileceksiniz. Bugün itibariyle tüm Android ve iOS kullanıcıları "Görüntülü Görüşme Özelliğini" kullanabiliyor.

WhatsApp, görüntülü görüşme özelliği için henüz bir güncelleme yayınlamadı. Bu özellik uygulamaya OTA üzerinden eklendiği için henüz görüntülü görüşme seçeneğine sahip olmamış olabilirsiniz. Güncelleme aktif olduğu zaman yapacağınız adımla ise şöyle:

WhatsApp'ın görüntülü görüşme özelliğini; WhatsApp kişilerinin sağ üst tarafında yer alan telefon simgesine bastıktan sonra "video arama" seçeneğine tıklamanız gerekiyor.

 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi