"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

WhatsApp'a Yenilik Üzerine Yenilik Geliyor!

Sedat | 24 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

WhatsApp, yeni güncellemeleriyle kaldığı yerden devam ediyor. Şimdiki güncellemesinde ise görüntülü görüşme özelliği yer alıyor. Detaylar haberimizde...

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp, getirdiği yeni güncellermeler ile çığ gibi büyümeye deavm ediyor. Büyük bir kullanıcı kitlesine sahip olmasının yanı sıra yenilenen yapısı ile çok sevilmişti. Geçtiğimiz günlerde video ve fotoğraf üzerine yazı yazma, grup konuşmalarına tek bir bağlantı ile kullanıcı sağlama ve emoji ekleme gibi özellikleri 2.16.12 güncellemesiyle getirmişti.

WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliğiyle Buluşuyor!

Hepimizin de bildiği gibi WhatsApp uygulaması sesli görüşme yapabiliyor. Hatta son zamanlarda görüntülü görüşme özelliğinin geleceği gündemdeydi. WhatsApp 2.16.13 sürümü ile resmen doğrulandı. Böylelşkle yeni sürüm ile gelecek aylarda WhatsApp'ta görüntülü görüşme sağlayabileceksiniz. Bu özellik sayesinde WhatsApp'taki arkadaşlarınızla görüntülü aramalar gerçekleştirebileceksiniz. 

Sızdırılan görsele bakacak olursak; WhatsApp'ın iOS 10 entegrasyonu sayesinde WhatsApp'tan gelen aramalar kilit ekranında normal görüntülü bir arama şeklinde gösterilecek. Fakat bu özelliğin ne zaman sunulacağı tam olarak bilinmiyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi