"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Windows 10 Güncellemesine Az Kaldı

Sedat | 30 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft tarafından geliştirilen işletim sisteminin son versiyonu Windows 10 olurken, Windows 10 için dev güncelleme bekleniyor.

Microsoft geliştirdiği son işletim sisteminde, daha fazla kullanıcıya ulaşmak adına özel bir kampanya düzenlerken, 29 Temmuz tarihine kadar ücretsiz bir şekilde geçiş imkanı sağlanmıştı. Bu imkan ile birlikte kişilerin herhangi bir ücret ödemden Windows 10 öncesindeki işletim sistemlerinden yeni sistem geçiş yapabilmesi mümkün olurken, bu güncelleme kısa süren işlemler sayesinde cihazlara uygulanabiliyordu.

Microsoft tarafından yapılan bu kampanya ile 350 milyon kişiye erişim sağlanırken, bu durum Microsoft için yeni bir dönemi daha başlattı. Windows 10 işletim sisteminin 1. Yılına özel olarak güncelleme yayınlanacağı açıklanırken, Microsoft tarafından yapılacak bu güncellemede büyük beklentiler yaratılmış durumda. Bu bakımdan tüm kullanıcılarda oldukça fazla bir beklenti oluşturulmuş durumda. 2 Ağustos tarihinde yapılacak güncellemeyi tüm Microsoft kullanıcıları alabilirken, güncelleme ile birlikte kişiler artık daha iyi bir işletim sistemini kullanma imkanı elde edecek.

Edge Eklentileri Gelecek

Microsoft tarafından yapılacak güncellemelerde Edge için eklentilerin sunulacağı belirtilirken, bu eklentiler şunlar olacak; AdBlock, 1Password, LastPass ve EverNote. Üstelik siyah temalar da sunulacak yeni işletim sistemi bu bakımdan kişilerin pek çok ihtiyacını sadece işletim sistemi özellikleri ile giderebilecek durumda olacak.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi