"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Windows 10 ile Office 365 Cazip Hale Geliyor!

Sedat | 18 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft Windows 10’u daha iyi hale getirmek adına çalışmalarını sürdürürken Office365 adı verilen uygulama paketi ile Windows 10’un bir araya getireceği belirtildi.

Office Hub adında yeni bir özelliği Windows 10’a eklemeyi düşünen Microsoft, bu özellik ile birlikte artık Office365 ile Windows 10 işletim sistemini daha çok birbirine bağlayacak. Yapılan açıklamalarda kullanıcıların ofis uygulamalarını kullanmak adına Office365’i tercih etmesinin mümkün olabileceği belirtilirken Windows 10 ile birlikte çok daha iyi bir deneyim sunulacak.

Office365 paketinin kullanıcılara farklı seçenekler sunacağı ve bundan sonraki süreç içerisinde daha iyi hale getirileceği belirtilirken, yapılacak yenilikler ile birlikte hem Windows 10 hem de Office 365 üzerinde çeşitli değişiklikler gerçekleştirilecek.

Bu sistemlerin devreye alınmasıyla kullanıcıların Windows 10 üzerinden tüm uygulamalarına farklı platformlar üzerinde ulaşabileceği belirtilirken aynı zamanda proje yönetimi şeklinde de çalışacak olan uygulamalar sayesinde kullanıcılar önemli bir özelliğe sahip olacak. Yapılacak değişiklikler ile birlikte iş arkadaşlarına ve farklı alanlardan uygulamalara erişebileceği belirtilirken böylece hem dosya transferinin yapılması hem de ortak bir sunucu üzerinden çalışılması mümkün olacak.

Office Hub ile ilgili gündeme gelen bilgiler oldukça sınırlı olurken özelliğin ne zaman geleceği ve kullanıcılar tarafından nasıl kullanılacağı şu an için net bir şekilde bilinmiyor. Fakat Windows 10 için yapılacak büyük güncellemeler ile birlikte özelliğin kullanıma sunulması mümkün görünüyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi