"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Windows 10 Redstone 2 Yapı 14901 Insider Preview Geldi

Sedat | 12 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Microsoft tarafından yapılan son açıklamalarda yeni bir önizleme sürümünün daha kullanıma sunulduğu belirtildi. Böylece Redstone 2 Insider Preview ön izleme de kullanıma

Windows 10 işletim sistemine yönelik uzun zamandan beri Microsoft tarafından çalışmalar sürdürülürken önizleme sürümleri ve geliştiricilere yönelik güncellemeler arka arkaya yayınlanmaya başladı. Yapılan son açıklamada Microsoft tarafından Redstone 2 Insider Preview ön izleme sürümünün de kullanıma sunulduğu belirtildi. Kullanıcıların gerekli altyapıya sahip olması halinde bu güncellemeyi alarak ön izleme sürümünü kullanabilmesi mümkün.

Redstone 2 Insider Preview ön izleme ile birlikte Windows 10’da ciddi iyileştirmelerin yapılması beklenirken uzun zamandan beri Microsoft tarafından çalışmaların yapıldığı bilinen güncelleme için ilk olarak ön izleme sürümü yayınlandı. Önümüzdeki dönemlerde Microsoft tarafından Windows 10 işletim sistemine yönelik resmi güncellemenin sunulması beklenirken ön izleme sürümü dahi oldukça ilgi çekti.

2 Ağustos tarihinde yapılan tanıtım ile birlikte özellikle yıldönümü güncellemesinin yayınlandığı Windows 10 artık çok daha kapsamlı bir hale getirilirken sisteme eklenen yeni özellikler performans iyileştirmeleri ve hata gidermeleri ile kullanıcılar çok daha iyi bir işletim sistemini kullanmaya başladı.

Windows 10 Mobile için Redstone 2 Insider Preview sürümlerinin iki hafta içerisinde yayınlanması beklenirken tüm kullanıcılarda güncellemenin aynı anda görülmeyeceği de ifade edildi. Bu bakımdan güncellemelerini kademeli bir şekilde alınabileceği ifade ederken bu güncellemeyi kullanmak isteyen ve almak isteyen kullanıcıların da bu detayı göz önünde bulundurması istendi. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi