"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Windows 10’a Dev Güncelleme Geliyor

Sedat | 19 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Windows 10’un piyasaya sunulmasının birinci yıldönümüne özel büyük bir güncelleme sunulacağı öğrenildi.

Windows 10 işletim sisteminin piyasaya sunulmasının ardından bir yıl geçerken Microsoft bu durumu büyük bir güncelleme ile kutlayacak. 350 milyonu aşkın kullanıcı tarafından tercih edilen Windows 10 işletim sistemi olarak bugüne kadar Microsoft tarafından geliştirilen en iyi işletim sistemi şeklinde değerlendirilirken 2 Ağustos tarihinde gelecek yeni güncellemeyle birlikte oldukça kapsamlı bir şekilde değişiklikler ve yeni özellikler kullanıcılara sunulacak. Yıl dönümü güncellemesi olarak adlandırılan bu güncelleme tüm Windows 10 işletim sistemine sahip cihazlarda yüklenebilecek.

Microsoft tarafından piyasaya sunulan tüm işletim sistemlerinden daha hızlı bir şekilde gelişen ve daha kısa süre içerisinde fazla kullanıcı sayısına ulaşan Windows'un bu konuda özellikle ücretsiz geçişler ile birlikte istatistikleri kendi adına geliştirmeyi başardı. Windows 10 işletim sistemi ile birlikte Microsoft Edge gibi pek çok yeni özellik kullanıcılara sunulurken güç etkinliği artırılan, daha erişilebilir ve yönetilebilir bir Windows sistemi kullanıcılar tarafından da beğeniyle karşılandı.

Resmen Açıklandı

Konu ile ilgili resmi açıklama Windows ve Cihazlar Genel Müdür Yardımcısı Terry Myerson tarafından yapılırken açıklamadan Windows 10’un piyasaya sunulmasının ardından Microsoft tarafından iyi bir vizyonun yaratıldığı ve bu vizyonun bir yıllık süre içerisinde oldukça başarılı bir şekilde yansıtıldığı ifade edildi.

Windows 10 yıl dönümü güncellemesi ile birlikte kullanıcıların çok daha iyi bir sisteme sahip olacağı ifade edilirken şimdiden pek çok kullanıcı da sunulacak güncellemenin nasıl olacağı ve hangi özelliklerin sisteme ekleneceğinin merakı başladı.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi