"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Windows İşletim Sistemli Elite x3 Ön Siparişte

Sedat | 5 Ağustos 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

HP Elite x3 adının verildiği telefon modelinin önümüzdeki günlerde satışa çıkacağı belirtildi.

HP tarafından Windows işletim sisteminin tercih edildiği özel model önümüzdeki günlerde resmen sipariş dönemi ile birlikte satışa çıkacak. Markaya yakın kaynaklar tarafından gündeme getirilen bu haberlerle birlikte yeni telefon için beklentiler de yükselirken Windows işletim sistemini kullanacak akıllı telefonun ne kadar ilgi göreceği de merak ediliyor. Bu durum hem HP hem de Microsoft için oldukça önemli.

Microsoft Güzel Haberler Bekliyor

Zira telefon modelinin yüksek ilgi görmesi ve Windows işletim sisteminin tercih edilmesi, Microsoft’un bu alandaki gücünü arttıracak. Bu model ile başarının yakalanması halinde ise diğer telefon üreticilerinin Windows işletim sistemini kullanan cihaz çıkarması oldukça mümkün görünüyor.

Bu bakımdan HP Elite x3 sadece üretici marka için değil tüm telefon sektörü için pek çok soru işaretini giderebilecek durumda. Şubat ayında duyurulan ve tanıtımı gerçekleştirilen telefonun henüz satışa çıkmaması uzun bir aranın ardından beklentileri daha da arttırırken gelen son bilgilerde kısa bir süre içerisinde resmi tanıtımın yapılacağı ve özel lansman ile birlikte telefon modelinin satışa çıkacağı belirtildi.

HP Elite x3 5.96" AMOLED ekran, SnapDragon işlemci ve Adreno 530 grafik işlemcisi ile birlikte iyi bir performans sunacak şekilde hazırlanmış. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi