"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Xiaomi 1.5 Milyon Cihaz Sattı!

Sedat | 19 Temmuz 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Xiaomi tarafından Mayıs ayında piyasaya sunulan Mi Max modelinin 2 ay içerisinde 1.5 milyon satış rakamına ulaştığı açıklandı.

Xiaomi son zamanların en popüler modellerini piyasaya sunarken, bu konuda yüksek satış rakamlarına da ulaşmayı başardı. Marka tarafından geçtiğimiz aylarda yeni bir telefon modeli piyasaya sunulurken, Mi Max adı verilen bu model, kısa süre içerisinde kullanıcılardan oldukça fazla ilgi gördü.

6.4 büyüklüğünde bir ekranı bulunan telefon, kendi klasmanı için kısa süre içerisinde iyi bir rakama ulaşmayı başarırken, geçtiğimiz dönemlerde Xiaomi için en yüksek rakamlar 300 bin civarında olurken, Mi Max modeli ile birlikte Xiaomi kendi rekorunu da beşe katladı. Bu bakımdan marka adına çok önemli bir başarı yakalanırken bundan sonraki süreç de Xiaomi için oldukça parlak gözüküyor.  

Resmi Açıklama Geldi

Konuyla ilgili Xiaomi adına Xiaomi CEO’su Lei Jun açıklama yaparken, özellikle ağır ve büyük telefon seven kişiler için Mi Max’ın en iyi seçenek olduğu ifade edildi ve bu konuda markanın ne kadar iddialı olduğu da satış rakamlarının paylaşılması sonrasında görüldü.  

Xiaomi son dönemlerde çıkardığı modeller ile her bir yeni modelinde çıtayı biraz daha yukarıya çıkarırken, markanın amiral gemisi Xiaomi Mi Max, bu konuda markanın yüzünü tam anlamıyla güldürmeyi başardı. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi