"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Xiaomi Mi Mix 3 ve Mi Mix A4'ün özellikeri bomba gibi geliyor!

Sedat | 5 Temmuz 2019 0 yorum Süre: 2 dakika

Xiaomi Mi Mix 4 64MP kameraya sahip olabilir, Mi A3 48MP kamerayla FCC'de tespit edildi.

Xiaomi Mi Mix 4 64MP kameraya sahip olabilir, Mi A3 48MP kamerayla FCC'de tespit edildi. Xiaomi’nin Ürün Yönetmeni Wang Teng, daha önce silinmiş Weibo’nun yorumunda Mi Mix 4'ün, Samsung'un 64MP ISOCELL Bright GW1 modelinden daha iyi bir sensöre sahip olacak bir kameraya sahip olacağını söyledi.  

Sony henüz 64MP sensörünü duyurmadı (birinin geleceğinden emin olduğumuza rağmen), bu nedenle doğrudan alternatifler yok. Henüz değil en azından.Tabii ki, “daha iyi”, görüntü sensörlerine gelince oldukça belirsizdir. Realme, sadece iki şirket arasındaki rekabeti artıracağından emin olduğumuz Samsung GW1 sensörüyle 64MP bir telefonda çalıştığını onayladı. Bu arada, FCC 48MP kameralı bir Android One telefonu da onayladı.  Xiaomi Mi A3 gibi görünüyor. Bu, yeni A3 modellerinin Mi CC9 ve Mi CC9e'ye (sırasıyla Mi A3 ve A3 Lite) dayanacağına dair mevcut söylentilere göre sıralanmaktadır. 

Sırtın şeması, sol üst köşede üçlü kamera ile aynı tasarımı göstermektedir. Telefonun model numarası M1906F9SH'dir, bu nedenle bu isim TENAA'da göründüğünde daha fazla ayrıntıya sahip olacağız.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi