"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Xiaomi Mi Note 2'nin Tanıtım Tarihi ve Olası Özellikleri!

Sedat | 19 Ekim 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Xiaomi Mi Note 2 cephesine ait güçlü sızıntılar gelmeye başladı.. Xiaomi Mi Note 2 için tarih belli oldu ancak özellikler açıklanmadı..

Her iki tarafının da kavisli olmasının muhtemel olduğu konuşulan cihaza ait yeni sızıntılar gelmeye başlıyor. Daha önce de sızıntılar ile karşı karşıya kalmıştık. Ancak bunlar ne yazık ki pek doğruluğu olmayacak türden haberlerdi. Bunları sizlere belirtmiştik. 

Son yıllarda başarısıyla bilinen Çin menşeli telefon üreticisi Xiaomi yeni modeliyle kullanıcıların gönlünü feth etmeye gelecek. Xiaomi Mi Note 2 modelinin ise resmi olarak tanıtım tarihi açıklandı. Bu tarihin ise 25 Ekim 2016 takvimini gösterdiğini söyleyebiliriz. 

Cihazın LG üretimi olan OLED ekrana sahip olması muhtemel. Ayrıca cihazın Pro versiyonun da olacağı düşünülüyor. Bu modelde ise 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı yer alacak. QHD ekranın da telefona eşlik edileceği düşünülüyor. 

Her iki tarafının kavisli AMOLED ekrana sahip olacağı hakkında güçlü bilgiler var. Telefonun olası teknik özellikleri bunlarken görselleri de sızdırıldı. İşte o görseller:

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi