"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Xiaomi Mi WiFi Sinyal Güçlendirici Her Derde Deva!

Sedat | 18 Kasım 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Hiçbir zorluk çıkarmadan rahatlıkla modeme bağlanan Xiaomi Mi WiFi Sinyal Güçlendirici, WiFi ağının yeterli çekmediği durumlarda şifa niyetine geliyor.

İhtiyacımız varken WiFi'nin çekmediği durumlar oldukça canımızı sıkıyor. Modemden uzak belli noktalarda WiFi sinyalinin düşük olduğu ortamlarda zaman zaman düşük çekim güçü nedeniyle internet bağlantısının kopmasından hepimiz şikayetçiyiz. 

Bu soruna tam anlamıyla çözüm getiren Xiaomi Wifi Sinyal Güçlendirici Anten, duvar ya da uzak mesafe nedeniyle internet sinyalinin düşük olması gibi durumları engellemek için kablosuz ağın çok daha geniş bir mesafede yüksek çekim gücüne sahip olmasına fırsat veriliyor. 

Genellikle sinyal arttırıcı cihazların modemlerle zor eşleşmesinden yakınıyorken, Xiaomi Wifi Sinyal Güçlendirici Anten manuel bir ayara gerek kalmadan basit bir şekilde modeme USB ile bağlanarak eşleştiriliyor. Mavi ışık yandığında ise eşleştirme tamamlanmış oluyor ve ardınan ihtiyaç duyduğunuz noktada Xiaomi Wifi Sinyal Güçlendirici Anten'i bir USB adaptörle güç kaynağına bağlayarak kullanmaya başlıyorsunuz.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi