"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Xiaomi'den AirPods rakibi: Mi AirDots Youth Edition!

Sedat | 7 Kasım 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Çinli teknoloji şirketi Xiaomi, Apple'ın AirPods modeline rakip olacak yeni ürünü Mi AirDots Youth Edition kablosuz kulaklığını tanıttı...

Farklı alanlarda çeşitli çalışmalar yapan teknoloji devi Xiaomi, Apple'ın rakibi ürünler kervanına bir yenisini ekledi. Mi AirPods Youth Edition adındaki yeni kulaklık modelini tanıtan şirket bu ürünleriyle Apple'ın AirPods modeline rakip olmayı hedefliyor.

Cazip fiyatlı ürünleriyle bilinen yeni kulaklık modeli de bu stratejiye bağlı kalan bir cihaz. Ortalama 30 dolar etiketine sahip olan Mi AirDots Youth Edition, aynı Airdods'ta olduğu gibi şarj için plastik kutusunu kullanıyor. Uygun fiyatlı bir kulaklık olduğu için gürültü engelleme ve su geçirmeme gibi özellikleri bulunmayan üründe her bir kulaklık sadece 4.2 gram ağırlığında. Kulaklıkların üzerinde dokunmaya duyarlı ve çağrı cevaplama ile bazı işlemleri yapmak için kullanılan bir bölge bulunuyor.

Bluetooth 5.0 desteği sunan kulaklık, tek bir şarjla stereo modda dört, mono modda beş saat kullanım ömrü sunuyor. Şarj kutusu ile 12 saatte şarj olabilen Mi AirDots Youth Edition kulaklığın 11 Kasım'dan itibaren Çin'de satışa sunulacağını hatırlatalım.

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi