"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Xiaomi'nin Çift Yönlü Hızlı Şarjının Özellikleri ve Fiyatı!

Sedat | 6 Aralık 2018 0 yorum Süre: 2 dakika

Xiaomi 2 Yollu Hızlı Şarj Özellikli 20.000mAh Aura 27W Güç Bankasını satışa sunmaya başladı... 

Porföyünü genileten Xiaomi destekli marka ZMI şu anda Çin'de 20.000mAh ZMI Aura 27W güç bankasını piyasaya sundu. Güç bankası hızlı şarj ve iki yönlü şarj özellikleriyle şimdilik Black'de piyasaya sunuldu. Yeni güç bankası, önceki cihazlara göre 18W yerine 27W şarj kaynağı sunuyor. ZMI Aura güç bankası, 20.000 mAh kapasiteli bir lityum polimer hamurunu entegre eder ve kabuk, çevre dostu olması için PC+ ABS plastikten yapılır.

Xiaomi 20,000mAh ZMI Aura 27W güç bankası, CNY 199'da (yaklaşık Rs. 2000) fiyatlandırıldı ve yalnızca Siyah renk seçeneğinde kullanılabilir hale getirildi. Güç bankası Çin'de bugün satışa çıkacak, yani 5 Aralık saat 10'da China Time'da. Güç bankası şirketin resmi mağazasında ve Çin online mağazalarında da satışa sunulacak. Listeleme ilk edildi bildirilen Gizmochina tarafından.

Tasarıma gelince , Xiaomi 20,000mAh ZMI Aura 27W güç bankası daha iyi kavrama için dokulu kenarlara ve tasarımla iyi uyum gösteren bir LED güç göstergesine sahip. Portlar için, dikdörtgen şekilli güç bankası bir Micro USB portu, bir adet USB Type-C portu ve şarj için iki adet USB-A portu ile donatılmıştır. Cihazın boyutları 149x70x25mm.

İki yönlü hızlı şarj, güç bankasının sadece bir cihazı hızlı bir şekilde şarj edemeyeceği anlamına gelir, ancak aynı zamanda kendi pilinin tükenmesi üzerine hızlı bir şekilde şarj edilebilir. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi