"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Yeni Google telefonları 4 Ekim’de geliyor

Sedat | 4 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Google tarafından üretimi yaptırılan yeni telefonlar 4 Ekim’de tanıtılacak.

Google tarafından Nexus adı ile piyasaya sunulması beklenen telefonlar için geçtiğimiz günlerde çok önemli bir sızdırma yapılırken, gelen yeni bilgilerde telefon adlarının Nexus değil, Pixel olacağı belirtilmişti. Bu bilgilerin ardından gelen yeni haberlerde ise yeni Pixel modellerin piyasaya sunulacağı tarih belirtildi.

Tarih: 4 Ekim!

Google tarafından piyasaya sunulacak Pixel modellerinin 4 Ekim tarihi itibari ile tanıtılacağı ve ardından piyasaya sunulacağı ifade edildi. Bu açıklamalar ile birlikte yeni telefon modelleri hakkındaki bir soru işareti daha giderilirken, şimdi gözler 4 Ekim’e çevrildi.

Android 7.0 Kullanılacak

Yeni telefon modellerinde en çok dikkat çeken detaylardan bir tanesi işletim sistemi olacak. Android 7.0 Nougat işletim sisteminin kullanılacağı yeni telefonlar, böylece yüksek özellikleri ile birlikte eşsiz bir işletim sistemi deneyimi sunacak.

Nexus Serisi Sona Erdi!

4 Ekim Pixel için yeni bir başlangıç olarak görülürken, aynı zamanda Nexus için de bir bitiş tarihi olacak. Öyle ki Pixel marka telefonların piyasaya sunulmasının ardından artık Nexus cihazların kullanılması da sona erecek. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi