"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Yenilenen Galaxy Note 7’ler Gönderiliyor!

Sedat | 16 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Samsung tarafından iade süreci başlatılan Galaxy Note 7 için dağıtımlara başlandığı açıklandı.

Samsung 2 Ağustos tarihinde tanıtarak piyasaya sunmaya başladığı Galaxy Note 7 için geri toplama kararı almak durumunda kalmıştı. Bu doğrultuda kişilerin aldığı telefon modellerini Samsung’a iade etmesi gerekirken, bugüne kadar yüksek bir iade rakamına ulaşıldığı açıklandı.

Samsung tarafından iade alınan Galaxy Note 7 modellerinin yenilerinin teslim edilmeye başlandığı belirtilirken, bu sayede kişiler sorunsuz cep telefonlarına sahip olabiliyor.

Galaxy Note 7 için yapılan yenilemelerde bataryadaki sorunlar çözülürken, isteyen tüm müşterilere de yenilenen bu modeller teslim ediliyor. İade sürecinde kişilere 3 farlı seçenek sunulurken, yeni bir Galaxy Note 7 isteyen kişilere yenilene cihazlar teslim ediliyor. İade sürecinde ise kişilerin Galaxy Note 7 dışında farklı bir model tercih edebilmesi ya da telefon ücretinin tamamen alınabilmesi mümkün. Bu bakımdan müşterilerin herhangi bir mağduriyet yaşaması da söz konusu değil.

Yenilenen modellerin dağıtımına başlanması ile birlikte kişilerin üstün özelliklerle donatılan yeni telefon modelini sorunsuz bir şekilde kullanabilmesi de mümkün duruma geldi. Bu açıdan değişim programına başlanması ile birlikte önümüzdeki 1 aylık süre içerisinde tüm kullanıcılara yeni modellerin teslim edilmesi bekleniyor. Yenilenen modellerin öncekilerden ayrılması için ise yeni modellerin kutularında özel semboller kullanılıyor. 

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi