"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Yerli yapım Assassin, Pokemon GO'yu Tahtından Etmeye Geliyor

Sedat | 28 Eylül 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

Türk yapımı olan Assassin Pokemon GO'ya rakip olarak geliyor. Secret Agent serisiyle tanınan Senin Maceran ekibi lokasyon bazlı yepyeni oyunu ile kullanıcılarla buluşuyor


Anlaşılacağı gibi Pokemon GO için sağlam bir rakip daha eklendi. Aynı zaman da video bazlı mobil oyunculukla ve gerçek dış çekimler ile hazırlanan Secret Agent İstanbul:Hostage ve Secret Agent:İstanbul ile dikkat çekiyor.Assassin olarak karşımıza çıkacak olan yeni yapım bu oyunda, Pokemon Go ve Ingress gibi lokasyon bazlı olup tek fark olarak birçok ekipman kuşanarak karşılıklı bir savaş içerisine giriyorsunuz. Gerçek Dünya ile etkileşimde olduğunuz farklı olmasının yanı sıra mantığın ön planda olduğu oyun ile çıkmaya hazırlanıyor. 


Düşmanların gerçek insanlar olduğundan dolayı planlar yaparak kendinizi savunmasız ve herhangi bir saldırıda kim vurduya gitmemeniz için kendinizce taktikler geliştirmeniz gerekmetedir. Çıkış tarihi olarak Kasım'da beklenilen Android ve iOS uyumlu oyun son rütuş aşamasında hazır halde. Oyunun daha iyi  olabilmesi için Kickstarter üzerinden destek bekleniyor.

 

Çok Beğeni Alacak Assassin ile İlgili Ne Düşünüyorsunuz?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi