"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

ZenMate Ülkemizde Yaşanan İnternet Erişim Sorunu ile Alakalı Paylaşımda Bulundu!

Sedat | 4 Kasım 2016 0 yorum Süre: 1 dakika

Dünyanın popüler VPN programlarından birisi olan ZenMate, Chrome eklentisi üzerinden ilgi çekici bir paylaşımda bulundu...

Bildiğiniz üzere ülke genelinde internet erişimi engellenmiş durumda. Sosyal paylaşım sayfaları olan Facebook, YouTube, Twitter ve WhatsApp'a giriş yapamamanızın nedeni erişim engeli. Bugün ögle saatlerinde Başbakan Binali Yıldırım'ın açıklamasında bilinçli olarak güvenlik amacıyla yapıldığını açıklamıştı. Fakat Türkiye'de yaşanan olayları takip eden ve özellikle bugün artmış olan kullanıcı sayısı ile VPN uygulaması ZenMate Chrome eklentisinden ilgi çekici bir paylaşım yaptı.

Biraz önce atılan bildirimde Türkiye’deki gelişmelere vurgu yapılarak şu cümleler kullanıldı: “Türkiye’de Facebook, Twitter, Whatsapp, YouTube, Skype ve Instagram erişimi engellendi. Bilgi alma hakkınızı özgür bırakmak için ZenMate yükleyerek telefon ve bilgisayarınızda aynı anda kullanabilirsiniz.” Bunun üzerine bizde bütün gün boyunca masaüstü ve cep telefonunuzda kullanabileceğiniz bazı VPN uygulamalarını içeren paylaşımlarda bulunmuştuk. 
 

 

 

Siz VPN uygulamasını indirdiniz mi?

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi