"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

ZTE'nin Yeni Telefon İsmini Belirlemeye Ne Dersiniz?

Sedat | 29 Kasım 2016 0 yorum Süre: 2 dakika

ZTE, yeni tasarladığı telefonu için fikirlerinizi merak ediyor. İşte tamda bu noktada oklar sizlere dönüyor. ZTE'nin yeni telefonun isim babası olmaya ne dersiniz?

ZTE, yapışkan olma ve göz takipleme özelliklerinin olduğu yeni tasarımı için isim arayışına girdi. Fakat yeni telefon için bir türlü yaratıcı bir isim bulunamıyor. İsim bulmak için düzenlenen yarışmada yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. Yarışma sonucuna göre başarılı isim önerilerini gözden geçirecek olan firma, beklemeye başladı. 

Yeni tasarım, Projects CSX üzerinden yapılan oylama sonucunda galip gelerek birinci oldu. Şimdi ise gözler firmaya çevrildi. Bakalım isim önerilerinden hangisi yaratıcı olarak kabul edilecek. İsim önerilerinin 5 Aralık tarihine kadar süreceği belirtiliyor. Yaratıcı isim fikrine sahibim diyorsanız, sizlerde önerilerde bulunabilirsiniz. Ne malum belki ZTE'nin yeni telefonu sizin isminizi taşır. 

ZTE'nin yeni yasarımı için yaratıcı bir fikrim var katılmak istiyorum diyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak oylamaya dahil olabilirsiniz. Tabii seçilmeniz durumunda belli bir ücret ödemesi tarafınıza yapılacak. İsim önerisi beğenilen kişiye 250 Dolar değerinde alışverlerinizde kullanabileceğiniz bir hediye kartı  verilecek.

ZTE'nin Düzenlendiği Yarışmaya Katılmak İçin Tıklayınız...

Kullanıcı yorumları

Cevap yaz

Üye profil resmi