"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Hafıza Kartı Okuyucu

(7 kayıt bulundu)

Hafıza kartı okuyucuları bazı laptoplarda hazır şekilde bulunabiliyor. Ama birçok notebookta bu okuyuculara rastlamak kolay değildir. Hafıza kartı okuyucuları adından da anlaşılabileceği gibi micro sd yani hafıza kartlarınızı okuma işlevini görmektedir. Bu kart okuyucular yardımıyla cep telefonlarınızda veya fotoğraf makinelerinizde kullandığınız hafıza kartlarını okutarak bilgisayara aktarabilmiş olursunuz. Cep telefonlarınızın veya fotoğraf makinelerinizin usb kabloları o anda yanınızda bulunmayabilir, ayrıca bu kablolar ile uğraşmak da istemeyebilirsiniz. Hafıza kartı okuyucuları oldukça kompakt ve küçük olduklarından dolayı taşınması çok daha kolaydır. Usb kablonuz yanınızda değilse kart okuyucularınız ile işinizi kolay yoldan halletmiş olursunuz.

İyi.net’e gelerek almaya karar verdiğiniz hafıza kartı okuyucuları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Artes, S-link, Volk, Hama ve Hiper gibi birçok markanın tüm modellerini inceleyebilirsiniz. Kararsız kaldığınız durumlarda beğendiğiniz modelleri karşılaştırabilir, teknik özelliği daha üstün olan kart okuyucu modelini kolayca bularak en iyi sd kart okuyucusu bilgisine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

İyi.net’te yapabilecekleriniz marka incelemek ve model karşılaştırmak ile de bitmiyor. Kart okuyucu fiyatlarını inceleyebileceğiniz gibi arama yaparken fiyat filtrelemesini kullanarak en ucuz kart okuyucu modelini zaman kaybetmeden hızlıca bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz hafıza kartı okuyucuları hakkında o ürün ile deneyim sahibi olan kullanıcıların yaptığı yorumları okuyabildiğiniz gibi iyi.net forumlarını ziyaret ederek zihninizi kurcalayan soruların cevaplarını da alabilirsiniz. İlgilendiğiniz kart okuyucu ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı sorarak ulaşmak istediğiniz bilgiyi alabilirsiniz. Dilerseniz kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarını da inceleyebilirsiniz ve istediğiniz takdirde arama yaparken puana göre filtreleme de yapabilir, en yüksek puanı alan kart okuyucusunu kolayca bulabilirsiniz.

Beğendiğiniz bir sd card okuyucusuna siz de deneyimlerinizi anlatarak yorum ekleyebilir, puan verebilirsiniz. Memnun kalmadığınız bir kart okuyucu ile ilgili yine deneyimlerinizi paylaşarak herkesi uyarabilirsiniz. 

SONUÇLARI FİLTRELE

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL -