"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Hafıza Kartı

(0 kayıt bulundu)

Her türlü multimedyanın HD ile gelmesi sonucu tüm insanoğlu, dünya genelinde oluşan hafıza probleminden çekiyor maalesef.  HD oyunlar, 720p veya 1080p ile indirilen filmler ve dizi bölümleri, profesyonel fotoğraf makineleri ile çektiğimiz fotoğrafların boyutlarının hepsi bir araya gelince işin içinden çıkmak zorlaşıyor. Özellikle bazı mobil ürünlerinde ayrı bir hafıza kartı girişi olmayınca insanın işi daha da zorlaşıyor. Ama telefonunuzda veya tablet bilgisayarınızda micro sd girişi var ise çok şanslısınız demektir. Telefonunuz veya tabletinizdeki hafızanın yetersiz kaldığı durumlarda hafıza kartları, daha fazla sayıda ve boyutta veri depolayabilmenize olanak sağlıyor. Yani cep telefonu hafıza kartı sayesinde telefonunuzda kısa olsa dahi bir video çekmeden önce defalarca düşünmenize gerek yok. Fotoğraf hafıza kartı yardımı ile fotoğraf makineniz ile hafızam yeterli olur mu acaba diye düşünmeksizin özgürce ve gönül rahatlığı ile fotoğraflarınızı çekebilirsiniz.

Micro sd markaları, modelleri ve kapasiteleri hakkında bilgi almak için güvenilir bir rehber arayışı içerisinde iseniz iyi.net’e davetlisiniz. İyi.net size, belirlediğiniz kriterlere göre arama yapma şansını tanıyor. Yani 16 gb micro sd arıyorsanız bu seçeneği filtreleyebiliyor ve böylece 32 gb micro sd modellerini görmemiş oluyorsunuz. Az kapasiteli bir hafıza kartı isterseniz 2 gb hafıza kartı mdellerini inceleyebilirsiniz. Dilerseniz Sandisk, Kingston ve Transcend gibi farklı markaların 16 gb hafıza kartı modellerini karşılaştırabilir, sizin için en iyi micro sd kartını bulabilirsiniz. En iyi memory card modelini bulmak için teknik özellikleri inceleyebilir, karşılaştırmalar yaptıktan sonra hafıza kartı fiyatlarına da bir göz atabilirsiniz. Tüm micro sd fiyatlarını inceleyebilir, uygun fiyatlı modellerin fiyatlarını da karşılaştırarak en ucuz micro sd kartını bulabilirsiniz.

İyi.net’te yapabilecekleriniz fiyat ve özellik incelemekle de sınırlı kalmıyor. Deneyimli kullanıcıların yaptıkları yorumları okuyabilir, aklınızda soru işareti yaratan fikirlerinize cevaplar bulabilirsiniz. Kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarını da inceleyerek en fazla puan ortalamasını alan micro sd modellerini bulabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI