"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Harici Hard Disk

(4 kayıt bulundu)

Arşivleme yapmayı seven insanlara bir hayat kurtarıcı gibidir harici hard diskler. Fotoğraf, film, dizi, müzik, oyun gibi multimedya arşivlerinizi güvenli bir şekilde saklayabileceğiniz bir ortam sağlar. Hddler, seçilen kapasitelerine göre size verilerinizi saklamanıza şans tanır. Böylece saklamak istediğiniz ama silmek zorunda olduğunuz dosyalara “hoşça kal” dememiş olursunuz. İhtiyacınız görecek kapasitede bir external hdd alarak “hangi dosyayı silsem hangisini bıraksam ama hiçbirini silmek istemiyorum ki hepsi benim için çok önemli” dediğiniz dosyalar arasında karar vermek zorunda bırakmaz. Saklamak istediğiniz tüm dosyaları rahatça harici hard diskinizde saklarsınız. Kapasitesi yetmediği zamanlarda da fiyatlarını kontrol etmek ve yenisini almak istersiniz. İyi.net size bu imkanı tanıyor.

İyi.net’e gelerek tüm harici harddiskler hakkında bilgi alabilirsiniz. Western Digital, Seagate gibi en çok kullanılan en iyi hdd markalarındaki modelleri inceleyebilirsiniz. Seagate Goflex ve Seagate Freeagent arasında karşılaştırmalar yaparak hangi model sizin için en iyi kolayca bulabilirsiniz. Belirlediğiniz bir kapasite varsa bu kritere göre aramalar yaparak sadece belirlediğiniz o kapasiteye sahip tüm harddisk modellerini listelemiş olursunuz. 1 tb hhd olsun, 500gb hdd olsun hepsini ayrı ayrı aratabilmeniz mümkün. 500 gb veya 1 tb sizin için çok mu yetersiz kalıyor? O zaman 2 tb hdd modellerine de bir göz atabilirsiniz. En iyi hdd’yi bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı dediğinizi duyar gibi oluyoruz. Peki iyi.net’te yapabilecekleriniz sadece model incelemekle mi sınırlı kalıyor? Elbette ki hayır. İyi.net size en iyi harddiski bulmak için sonuna kadar yardımcı oluyor. İncelediğiniz modeller hakkında daha fazla bilgi edinmek istemeniz doğaldır. Bazen sadece kapasitelerini incelemek ve diğer teknik özelliklerine bakmak karar vermenize yeterli olacak faktörler olmayabilir.

Size en ucuz harddiski bulmada da yardımcı oluyoruz. Tüm hdd fiyatlarını inceleyebilirsiniz, incelemekle yetinmeyip harici harddisk fiyatlarını karşılaştırarak en ucuz harici harddiski kolayca bulabilirsiniz. 1 tb harddisk fiyatlarına bakabilir, 500 gb hdd fiyatlarına göz atarak alabilecek güçte olduğunuz harddiskleri belirleyebilirsiniz.

Kullanıcı yorumlarını da okuyabilir, insanların ilgilendiğiniz hdd ile memnun kalıp kalmadıklarını öğrenebilir, kararınızı buna göre de verebilirsiniz.