Kategoriler
Oyun

Hitman Trilogy Xbox Game Pass’e geliyor

Oyun oynamak isteyenlerin son dönemlerdeki en popüler oyun hizmetlerinden bir tanesi olan Xbox Game Pass için yeni bir müjdeli haber paylaşıldı. Hitman serisini seven kullanıcılar Hitman Trilogy olarak adlandırılan yeni oyunda yeni bir deneyim yaşayabileceği gibi Xbox Game pass aboneliği bulunan kullanıcılar, herhangi bir ücret ödemeden oyunu lansman tarihi itibariyle oynama fırsatı bulacak.

Şirketler arasında yapılan anlaşmalar neticesinde oyunun Xbox Game Pass’te yer almasına karar verilirken, Hitman serisi ile birlikte Xbox Game Pass abonelik sayısında da artış yaşanması bekleniyor. Normal bir oyun fiyatına aylık olarak abonelik alınabilecek olan bu özel servis, oyuncuların farklı oyunlara erişimine ve sınırsız bir şekilde oyunları oynamasını sağlıyor.

Hitman Trilogy Collection ne zaman tanıtılacak?

Hitman Trilogy Collection Ile ilgili yapılan resmi açıklamalarda piyasaya sunulan son Hitman oyunun bulunduğu özel derlemenin 20 Ocak tarihi itibari ile piyasaya sunulacağı belirtildi. Bu bakımdan yaklaşık 6 gün sonra yeni oyun resmen piyasaya sunulmuş olacak.

Oyunun Xbox Game Pass servisi desteği dışında S4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Steam ve Epic Games Store Üzerinden oyuncular ile buluşacağı belirtildi. Işın izlemek gibi pek çok farklı yenilik ile desteklenen oyun, böylece orijinal oyunlara göre çok daha güçlü ve etkileyici grafik özelliklerine sahip olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir