Kategoriler
Mobil

HONOR da katlanıyor! HONOR Magic Fold ve HONOR Magic Wing duyuruldu

HONOR tarafından resmi olarak açıklanmamış olsa da yayınlanan yeni bir raporda, HONOR’un ilkbahardan önce 2 katlanabilir akıllı telefonu piyasaya süreceği belirtildi. 2022’nin ilk çeyreğinde piyasaya sunulacak modellerin isimleri dahi netlik kazanmış durumda.

HONOR’un yeni modelleri sızdırıldı

Şirket iki farklı versiyon olarak piyasaya sunacağı katlanabilir modellerini HONOR Magic Fold ve HONOR Magic Wing olarak adlandıracak. Böyle bir isimlendirme ve versiyon çeşitliliğine gidilmesi ise akıllara Samsung’u getirdi.

Samsung bu yıl yaptığı tanıtımda Samsung Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3 olarak adlandırılan yeni modellerini duyurmuştu. HONOR  da Samsung’un yolunda giderek farklı katlama sistemlerine sahip modellerini piyasaya sunacak.

2021’de gelmeyecek!

HONOR’un ilk katlanabilir modelinin 2021 yılının 4. çeyreğinde piyasaya sunulacağı belirtilmişti. Ancak pandemi ve özellikle çip krizinin yaşanması sonrasında bu konuda biraz daha ertelemeye gidileceği görülüyor. Bu nedenle birkaç aylık gecikme ile piyasaya sunulacak olan yeni modeller ile HONOR katlanabilir telefon sektöründe de rekabete girecek.

Yaşanan sızıntıda telefonlarda yer alacak teknik özellikler ve donanımlar hakkında herhangi bir detaya yer verilmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir