"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Wharfedale Crystal 30.1


Takip et Karşılaştır

1%80

80
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Ürün için fiyat bulunmadı.

Kaliteli bir markadır Wharfedale ben de ahşap görüntüsü ve performansı sebebiyle fiyatını da bütçeme uygun bulduğum için aldım. 380tl ye almıştım 4 ay önce. Ses konusunda bir usta değilimdir ama az çok anlarım. Ses gücü bir apartman dairesinde oturanlar…

Kerem Coşkun Kerem Coşkun Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Genel Bakış

kullanıcı yorumları

Wharfedale Crystal 30.1, 1 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %80 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, Wharfedale Crystal 30.1 deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek1
  Seçiniz.
   Toplam 1 yorum
   

   Kerem Coşkun

   'un ürün yorumu:

   4

   20 Ocak 2014

   Kaliteli bir markadır Wharfedale ben de ahşap görüntüsü ve performansı sebebiyle fiyatını da bütçeme uygun bulduğum için aldım. 380tl ye almıştım 4 ay önce. Ses konusunda bir usta değilimdir ama az çok anlarım. Ses gücü bir apartman dairesinde oturanlar için fazla bile. Ben düşük ses seviyesindeki tatlı baslarını beğendiğim için satın aldım. Ahşabı çok severim elektronik ürünlerde böyle ahşap tasarımlar çok dikkatimi çeker. Daha iyileri de vardır elbette çok araştırmadım sesini duydum ve beğendim. Siz araştırın belki daha iyi bir markanın daha iyi bir hoparlörünü bulursunuz. Saygılar Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi