Kategoriler
Giyilebilir Teknoloji

Huawei Watch GT Runner için yeni dönem başlıyor!

Huawei Watch GT 3 modelinin özel versiyonu küresel pazarlarda satışa çıkacak. Huawei tarafından yapılan resmi açıklamalar ile duyurulan gelişme sonrası akıllı saatin Türkiye’de satılıp satılmayacağı merak edildi. Ancak şirket tarafından yapılan resmi açıklamalarda bu konulara dair herhangi bir gelişmeye yer verilmedi.

Ekim ayı içerisinde 9 akıllı telefonu ve akıllı saat olarak Huawei Watch GT 3’ü tanıtan Huawei, küresel pazarlarda Huawei Watch GT Runner adı ile yer alacak ve bu adlandırma ile akıllı saat pazarında daha fazla pay almaya çalışacak.

Huawei Watch GT Runner 299 € fiyat etiketi ile dünyaya açılıyor! İşte özellikleri!

Huawei’nin portföyünün en son üyesi olan Watch GT Runner, hafif bir gövdeye, geliştirilmiş anten tasarımına ve önceki modellerde olduğu gibi uzun ömürlü pil ömrüne ve kişisel fitness özelliklerine sahip.

Watch GT Runner, geçtiğimiz yılın Kasım ayında Çin’de satışa sunuldu ve henüz küresel olarak piyasaya sürülmemişti. 46 mm’lik kasası 1.43” yuvarlak AMOLED ekrana, TruSeen 5.0 kalp atış hızına, dahili GNSS konumlandırmasına ve 14 günlük pil ömrüne sahiptir.
Saatin tasarımı, antenler gövdenin dairesel kısmının dışında kalacak ve L1 ve L5 uyduları ile iletişim kurarken sinyal ve kapsama alanını iyileştirecek şekilde yapılmış yazılım, açık hava koşucuları için bir Al sistemi ile birlikte gelen HarmonyOS 2’dir.

Huawei, Watch GT 3 modelini 299 € fiyat etiketi ile küresel pazarda satışa sunacak. Şirket, hızlı davranan alıcılar için çeşitli fırsatlar veya paketler sunacak. Örneğin; Almanya’daki kullanıcılar ücretsiz olarak bir çift Freebuds 4 ve bir yıllık Adidas Running Premium üyeliği alabilecekler.

Fransız müşteriler ise Huawei Scale 3’ü ücretsiz olarak alırken, İtalyanlar 150€’luk tam fiyatı ödemek yerine Huawei Sound Joy hoparlörünü sadece 50€ ek ödeme ile almayı tercih edebilecekler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir