Kategoriler
Teknoloji Haberleri

iOS 15.3 beta 1 sürümünde neler var?

iOS 15. sürümü geliştirmeye devam eden Apple, işletim sisteminin geliştiriciler için yeni beta sürümünü duyurdu. Yapılan açıklamalar ile birlikte yeni beta versiyonda yer alan özellikler de şimdiden açığa çıkmış oldu. 15.2 sürümünü üzerinden bir hafta geçmiş olmasına rağmen şirket tarafından hızlı bir şekilde yeni sürüm için çalışmalara başlanmış olması dikkat çekti. iPhone ve iPad için yapılacak yeni güncellemeler sonrasında yeni özellikler daha iyi bir deneyim sunacak. Yapılan ilk incelemelere göre güvenlik iyileştirmeleri performans ve hata düzeltmelerine odaklanılan yeni bir güncellemenin sunulacağı görüldü.

iOS 15.3 beta 1 nasıl alınır?

Sadece geliştiriciler için sunulan yeni güncellemede, henüz sürüm notlarına dair yeni detaylar paylaşılmadı. Güncellemeyi almak ve yeni özellikleri ilk defa denemek isteyenlerin ise geliştirici kaydı yapması gerekiyor. Kayıt işlemleri yapıldıktan sonra cihazların güncellemeler bölümünden geliştiriciler için sunulan sürüm elde edilebilir.

Ayarlar > Genel > Yazılım güncelleme bölümünden yapılacak kontroller sayesinde yeni sürüme dair ilk detayları kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir