Kategoriler
Yazılım

iOS 16.4 Beta 4 Yayınlandı: İşletim Sistemi Hatalarını Gideriyor!

Apple, yeni işletim sistemi sürümü olan iOS 16.4’ü geliştirici programına kayıtlı kullanıcılar için yayınladı. Bu sürüm, önceki sürümlerdeki önemli hataları gideriyor ve bir dizi düzeltme içeriyor.

ShiftDelete.net’teki bir habere göre, geçtiğimiz yılın sonlarında, Apple macOS Ventura ve iOS 16’yı kullanıcılarına sunmuştu. O zamandan bu yana, şirket, iOS 16’nın sorunlarını gidermek ve yeni özellikler eklemek için küçük güncellemeler üzerinde çalışıyor ve bunları beta sürümleriyle kullanıcılara sunuyor.

iOS 16.4’ün dördüncü sürümü, özellikle yazılımsal sorunlar üzerinde odaklanıyor. Game Center uygulamasında tasarımsal bir değişiklik yapılmış ve açılış ekranı, Activity Widget ve Activity Access özelliklerini gösteren bir görünümle güncellenmiş.

iOS 16.4 Beta 4’ü indirmek için Ayarlar uygulamasına girilir ve Genel > Yazılım Güncelleme bölümüne tıklanır. Güncelleme mevcutsa, İndir ve Yükle butonuna dokunulur ve Hizmet Şartları kabul edilir. İndirme işlemi tamamlandığında, iPhone’un şarjının yüksek olduğundan ve internete bağlı olduğundan emin olunmalıdır.

Özetle, Apple yeni bir iOS 16.4 sürümü yayınladı ve bu sürüm, önceki sürümlerdeki sorunları gideriyor ve bazı düzeltmeler içeriyor. Güncelleme, Game Center uygulamasında tasarımsal bir değişiklik getiriyor ve kullanıcılar, Ayarlar uygulamasından kolayca indirip yükleyebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir