Kategoriler
Oyun

Jahrein ve Rekkitz ekibinin yeni adresi belli oldu

Jahrein ve Rekkitz Twitch’in önde gelen yayıncıları olarak dikkat çekiyordu. Ekip olarak farklı oyunlar ile milyonlarca kişi tarafından izlenen isimler, Twitch’te yaşanan büyük vurgun sonrası platformdan ayrıldı.

Şu anda yargıya intikal eden ve 32 kişinin sorgulanması ile devam eden bu dolandırıcılık olaylarında ilk açıklamalar yapan isimler olan Jahrein ve Rekkitz ekibi, platformdan ayrıldıktan sonra yeni bir platformda yer alacaklarını duyurmuştu. Şimdi ise bu konuda önemli bir gelişme yaşandı ve Nimo TV ile anlaşma sağladığı belirtildi.

Nimo TV dikkat çekiyor!

Son dönemlerde farklı kampanyaları ve avantajları ile dikkat çeken Nimo TV, Twitch’in en popüler 4 yayıncısını platforma aldığını duyurması ile kısa süre içerisinde platformunun kullanıcı kazanmasını da sağladı. Nimo TV hesapları üzerinden yapılan bu paylaşımlar oyuncular tarafından da desteklendi.

Nimo TV’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla duyurulduğu üzere; Moparism, Adal, Jahrein ve Purplebixi adlı kullanıcılar bundan sonra yayın hayatlarına Nimo Tv’de devam edecek.

Nimo TV’nin resmi duyurusuyla aynı saatte Purplebixi kullanıcı adıyla tanınan yayıncı da Bahadır Telci de Twitter hesabından “Çok bekledik, düşündük sonunda hem rahat yayın yapabileceğimiz, hem fikirlerimize önem verip bu doğrultuda değişiklik yapan bir platformda yayınlarımızı yapmaya karar verdik.” şeklinde paylaşımıyla diğer yayıncılarla birlikte Nimo TV’ye geçtiklerini açıkladı. Jahrein de yine aynı zamanlarda yaptığı son Twitch yayınında Nivo Tv’ye geçeceğini açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir