Kategoriler
Teknoloji Haberleri

JBL, LIVE Pro 2, LIVE Free 2 ve Reflect Aero kulaklıklarını duyurdu

TWS sektörünün güçlü markalarından birisi olan JBL yeniden sahnede. Reflect Aero, LIVE Pro 2 ve LIVE Free 2 olarak duyurulan yeni kulaklıkların tümü 149,95 dolarlık fiyat ile satışa çıkarılacak. Tüm kulaklık modellerinin aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olacağı belirtilirken kulaklıklar için satış sürecinin Nisan ayında başlayacağı açıklandı.

JBL Reflect Aero

Yeni Reflect Aero kulaklıklar, JBL’nin sportif kulak içi kulaklıklara ihtiyaç duyan kullanıcılara yönelik sunduğu seçenek. Cihaz, 6.8mm ses sürücüleri ve 6 mikrofon eşliğinde kompakt ve sağlam bir tasarıma sahip. Spor ve fitness temasıyla tasarlanan özel kulaklıklar, IP68 su ve toz geçirmezlik derecesi ile kullanımları sorunsuz hale getiriyor. Şarj kutusuyla 24 saate kadar kullanılabilen kulaklıklarda tek seferde 8 saatlik süre elde edilebiliyor.

JBL LIVE Free 2

Tanıtımı yapılan bir diğer model ise JBL LIVE Free 2. 10MM ses sürücüleri ve IPX5 su sıçramalarına karşı dayanıklılık derecesine sahip kompakt JBL LIVE Free 2, çok daha başarılı ve Premium bir model olarak karşımıza çıkıyor. Kulaklıklar, CES İnovasyon Ödülleri’ni almayı da başardı. Şarj kutusuyla 35, kulaklık şarjıyla da 7 saate kadar kesintisiz müzik elde edilebiliyor

JBL LIVE Pro 2

Tanıtımı yapılan son model ise JBL LIVE Pro 2 oldu. Daha büyük 11 mm ses sürücüleri desteklenen model, diğer 2 modele göre çok daha iyi bir ses kalitesi vaat ediyor. Birinci sınıf mat bir yüzeye sahip Live Pro 2’nin tasarımında diğer modellere göre daha geleneksel bir seçim yapıldı. Kesintisiz 10 saat, şarj kutusu ile 40 saate kadar varan kullanım ömrü sunan cihaz 15 dakikalık şarj ile 4 saate kadar kullanılabiliyor.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir