Kategoriler
Nasıl Yapılır Teknoloji Haberleri

Kablosuz Kulaklıkların Popülerliği Artarken, Doğru Seçim Nasıl Yapılır?

Apple’ın iPhone 7 ile birlikte tanıttığı AirPods, kablosuz kulaklıkların beklenenden çok daha popüler olacağını gösterdi. Sadece birkaç yıl içinde kablosuz kulaklıklar, kabloluların yerini almaya başardı.

Bugün, pek çok üretici kendi markaları altında kablosuz kulaklıklar üretiyor. Kullandığınız telefonla aynı markanın kablosuz kulaklığını bulmak artık zor değil.

Elbette, telefonunuzla kablosuz kulaklığınızın aynı markaya sahip olması gerekmiyor. Günümüzde çoğu kablosuz kulaklık, bluetooth desteği olan tüm telefonlarla uyumlu olarak çalışıyor.

Önemli olan doğru kulaklığı tarzınıza uygun şekilde seçebilmektir. Bu videomuzda MediaMarkt mağazasında bulunan Marmara Forum’da kablosuz kulaklık modellerini inceledik. Kullanıcıların kablosuz kulaklıklarla ilgili sorularına cevap vermeye çalıştık.

Yine de yeni bir kulaklık almadan önce mağazaya giderek canlı olarak görmek önemlidir. Özellikle kulak üstü bir kulaklık almayı düşünüyorsanız, MediaMarkt’taki stantta kulaklıkların ne kadar rahat olduğunu deneyimleyebilirsiniz.

Ayrıca, aldığınız kablosuz kulaklığın tüm özelliklerinden sorunsuz bir şekilde yararlanmak için telefonunuzdaki işletim sistemiyle uyumlu olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayın. Zaman zaman işletim sistemiyle ilgili sorunlar yaşanabilmektedir, bu nedenle uyumluluk önemlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir