"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Kağıt İmha Makinesi

(1 kayıt bulundu)

Resmi evraklarınızı, kişisel belgelerinizi, faturaları ve önemli diğer kağıtları imha etmek için kağıt öğütücü mü almayı düşünüyorsunuz ? Fiyatlarını merak ediyor özelliklerini görmek mi istiyorsunuz ? O halde size rehberlik edecek en iyi yer iyi.net!

Yoğun şekilde iş yapan büyük ofislerde kullanılması şart olan ve en önemli ofis ekipmanlarından biri olan evrak imha makinelerine ve birçok kağıt imha makinesi markasına ve modeline ulaşabilmek artık çok daha kolay.  Şahsa ve şirketlere özel ikinci şahısların eline geçmemesi gereken tüm evrakları parçalamak için üretilen kağıt imha makineleri tüm işletmelerde kullanılması gereken önemli bir büro ekipmanı. İşlerinizi kolaylaştırıp zamandan tasarruf sağlamanızı sağlayan teknoloji gibi iyi.net olarak biz de size kolaylık sunuyoruz. Kağıt öğütücü fiyatlarını öğrenip en ucuz kağıt öğütücü hangisi, en iyi kağıt öğütücü hangisi gibi konularda seçim yapmanızı daha kolay hale getirmenizi sağlıyoruz. Tüm evrak imha makinesi fiyatlarına göz atıp en ucuz evrak imha makinesini bulabilirsiniz.

Bazı kağıt imha makinesi modelleri aynı zamanda mektup açıcı özelliğe sahipler. Böylelikle içindekilere zarar vermeden mektubun kenarlarını kesebilirsiniz. Aynı anda birkaç sayfayı öğütebilirsiniz.

Tüm bu kağıt öğütücü modellerine ulaşmak artık çok kolay. İyi.net’e üye olup tüm ürünleri en hızlı şekilde inceleyebilir özellik ve fiyat karşılaştırması yaparak bütçenize en uygun evrak imha makinesi fiyatını bulabilirsiniz.

Dahle, Fellowes, Mapi, Office Force, Rexel, Swat gibi en iyi evrak imha makinesi markalarını bulabilirsiniz. Yorumları okuyarak, iyi metre puanını da dikkate alarak aradığınız ürünü bulmayı daha kolay hale getirebilirsiniz. Siz de kullandığınız ürüne yorum yaparak diğer kullanıcılarla düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
  • 0 0
    P-35 C Kişisel Kullanıcılar Için. - Konfeti kesim özelliği. - Güvenlik derecesi 3 - Kağıt besleme genişliği 220 mm. - Kağıt besleme kapasitesi 5 yaprak. - Kesim ebadı 3.9 x 40 mm. - Atık hacmi 12 lt. - Ebat (derinlikxenxyük. ) 320x350x200 mm. - Ağır
    En iyi fiyat: 466 TL

MARKA

ÜRÜN FİYATI