Kategoriler
Mobil

Kış Olimpiyatları’na Özel iPhone 13 Pro Tasarlandı

iPhone modelleri için bugüne kadar oldukça ilginç çalışmalara imza atıldı. Farklı filmler etkinlikler ya da karakterlerden esinlenerek hazırlanan iPhone modellerinde altından yapılan özel modeller dahi görücüye çıkarılmıştı. Şimdi kış olimpiyatlarına özel olarak iPhone 13 Pro’nun tasarlandığı belirtildi.

8 adet üretimi gerçekleştirilen bu özel modeller dünya genelinde sadece 8 kullanıcı tarafından satın alınabilecek. Bu nedenle de fiyatları oldukça üst düzeyde tutulmuş durumda. Tasarımında olimpiyatlardan ve kış temalarından esinlenildiği net bir şekilde görülen telefon 367.445 TL’den alıcı bulacak.

Pekin Kış Olimpiyatları için tanıtılan 13 Pro ailesinden 8 adet üretildi

Caviar, Pekin Kış Olimpiyatları adlı iPhone’ları, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max olarak üretti. Caviar, telefonun arka kasasını, güneş ışınlarının yanılsamasını veren, darbeye dayanıklı ve hafif kırmızı kompozit malzemeyle yaptı. Telefonun arka tarafında ayrıca Xiaohaituo Dağı, Ulusal Alp Kayak Merkezi ve paten yollarının hassas deseni ile birlikte Pekin Kış Olimpiyatları logosu yer alıyor.

Bu iPhone 13 Pro ve 13 Pro Max ile ilgili en etkileyici şey, tüm tasarımların yanı sıra Caviar markasının yanı sıra kenarların ve kamera halkalarının hepsinin 18 ayar altından yapılmış olmasıdır. Sınırlı sayıda olduğu için bu cihazlardan sadece 8 adet satın alınabilir. Kendine has bir tasarımları olan şirket; Caviar’ın bu cihazlardan sadece sekiz adet üretmesinin başka bir nedeni daha var ve bu onların fiyat etiketi.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir