"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Klavye

(12 kayıt bulundu)

Bir klavye almaya mı karar verdiniz? Peki bir klavye alırken ne gibi özelliklerine dikkat edersiniz? Klavyenizi ne gibi amaçlarla kullanırsınız? Elbette herkes klavyeyi aslen yazı yazmak için kullanacaktır. Ama oyun performansınızı geliştirecek macro kaydetme özelliği olan ve gece görmenizi kolaylaştıracak alttan aydınlatmalı oyuncu klavyeleri mi istersiniz? Yoksa sayılarla çok işlem yapan bir kişi olarak klavyenin sağında numaraların bulunduğu bir number pad vazgeçilmezleriniz arasında mı? Bankada senelerdir çalışan biri olarak F klavyeye mi alışkınsınız? Yoksa sadece basit bir Q klavye istiyorum ama yazı yazarken çok ses çıkarmasın mı diyorsunuz? Kablo illetinden kurtulmak istiyorum, en iyi kablosuz klavye hangisi diye mi soruyorsunuz?

En iyi klavye modelini bulmak artık zor iş olmaktan çıktı. İyi.net’e gelin ve tüm markalar hakkında detaylı bilgileri bulun. Yüzlerce klavye modelini inceleyin ihtiyaçlarınıza cevap verecek ergonomik ve rahat klavye modelini kolayca bulun. Wireless klavye istiyorsanız Microsoft, A4 Tech, Genius, Frisby, Goldmaster gibi markaların modellerini inceleyerek tüm USB klavye modellerini bulabilirsiniz. Oyun oynamak istiyorsanız oyun performansınızı geliştirecek oldukça ergonomik, eliniz rahatsız etmeyecek ve makro profilleri oluşturmanızda size yardımcı olacak Logitech, Razer, Roccat gibi markaların öne çıkan oyuncu klavye modellerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. İstediğiniz birkaç modeli karşılaştırarak özellikleri arasındaki farkları daha iyi bir şekilde öğrenmiş olursunuz.

İyi.net size en ucuz klavye modelini bulmanızda da kolaylık sağlayarak bütçenize de yardımcı olmuş oluyor. İyi.net’te tüm klavye fiyatlarını inceleyebilmeniz mümkün. İsterseniz aramanızı fiyata göre yaparak en ucuz klavyeyi hızlıca bulabilirsiniz. Fiyata göre yaptığınız bu aramalarda en uygun fiyatlı tüm klavye modellerini aynı sayfada görmüş olursunuz.

Deneyimlere de önem veriyorsanız iyi.net’te kullanıcı yorumlarını da bulabilmeniz mümkün. Kullanıcı deneyimlerini okumak istediğiniz modelin ürün detay sayfasına gelerek kullanıcı incelemelerine ulaşabilirsiniz. Klavyenin genel özellikleri, ergonomiği ve tuş takımının sesli veya sessiz olması ile ilgili veya kablosuz klavyelerdeki çekim güçleri ve pil ömürleri hakkındaki bilgilere kullanıcı yorumlarından ulaşabilirsiniz. Kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarına da bir göz atarak genel performansı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kullanıcılardan daha fazla bilgi almak isterseniz iyi.net forumlarına gelerek sorularınızı sorabilir alacağınız cevapların yardımıyla da kararınızı verebilirsiniz.

Araştırmanız sonrasında aldığınız klavye hakkındaki düşünce ve deneyimlerinizi herkesle paylaşabilir, puan vererek iyimetre puan ortalamasına siz de bir katkıda bulunmuş olursunuz. Foruma gelerek sorulan soruları deneyimli bir kullanıcı olarak yanıtlayabilir diğer insanlara da yardım etmenin de mutluluğunu yaşayarak “iyi” insanların arasına katılmış olursunuz.