"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

OKAY MEDYA YAYINCILIK VE İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş adına


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief


Sedat Okay
sedat@teknoport.com

Editörler / Editors

Zeynep Çerçel / zeynepc@teknoport.com
Sibel Gökkaya / sibelg@teknoport.com
Hakan Göçmez / hakangocmez@teknoport.com
Ercan Eroğlu / ercan@teknoport.com
Mustafa Karadeniz / mustafa@teknoport.com
Dilay Kaya / dilay@teknoport.com

Finans / Finance

Ufuk Bişar

Yazılım Geliştirme / Development

Sedat Okay

e-Posta Adresimiz / E-Mail

info@teknoport.com

Ticaret Sicil No / Trade Registry Number

İstanbul Ticaret Odası (İTO): 20673/5

Istanbul Ofis / Istanbul Office

Hürriyet Mahallesi, Hürriyet Caddesi No:47 Kat:1, 34192 Bahçelievler/İstanbul


Adres: