"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

HP 23xi C3Z94AA


Takip et Karşılaştır

2%90

90
%100 bu ürünü tavsiye etti.

Ürün için fiyat bulunmadı.

Piyasadaki en uygun fiyatlı IPS panel monitör. En uygun fiyatlı olması kesinlikle kalitesiz olduğu anlamına gelmesin. Ürünün tasarımı görüntü kalitesi in put lag değerinin çok rahatsız edici olmaması gibi özellikleri sayesinde bu sınıfta orta düzey bir…

Murat Güner Murat Güner Tümünü oku

En faydalı olumlu yorum / Genel Görüş

Genel Bakış

kullanıcı yorumları

HP 23xi C3Z94AA, 8 kullanıcının paylaştığı deneyim ile %77 memnuniyete sahip.

Bu ürüne puan verin ve yorumunuzu yazın
Çok kötüKötüFena değilİyiÇok iyi

Bu ürünü tavsiye edermisiniz :

Tebrikler, HP 23xi C3Z94AA deneyiminiz kaydedilmiştir. Bu ürün için tüm kriterlere puan vermek ve deneyimlerinizi paylaşmak isterseniz buraya tıklayın.

Yorum filtresi

Seçiniz.
 • 1
 • 1
Seçiniz.
  Seçiniz.
  • Bayan
  • Erkek2
  Seçiniz.
   Toplam 2 yorum
   

   Resul Çağlayan

   'ın ürün yorumu:

   |4

   18 Şubat 2014

   Şu an fiyatı bence çok pahalı. 7 ay önce falan almıştım tam hatırlamıyorum ama 350tl gibi bir fiyatı vardı ve fiyat performans ürünüydü. Şu an bence pahalı gelir. ips ekran çok iyi çok canlı. Buna bağlı olarak ms değeri yüksek bu da fps oyuncuları için tavsiye edilemeyeceği anlamına geliyor. Genel olarak memnunum. Gri renk olması kötü boyası kötü duruyor. Çok da sağlam basmıyor yere. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi
   

   Murat Güner

   'in ürün yorumu:

   5

   10 Aralık 2013

   Piyasadaki en uygun fiyatlı IPS panel monitör. En uygun fiyatlı olması kesinlikle kalitesiz olduğu anlamına gelmesin. Ürünün tasarımı görüntü kalitesi in put lag değerinin çok rahatsız edici olmaması gibi özellikleri sayesinde bu sınıfta orta düzey bir performans sunuyor diyebilirim. Çok fazla oyun oynamam ama ben oyun oynayanlar için bir sakınca olduğunu sanmıyorum. Satın almadan önce çok araştırdım ve oyunlardaki testlerine de denk geldim ve input lag değerinin yüksek olmadığından bahsediliyordu. Ms değeri de kötü değil 7ms. Oyun ile hiç ilgilenmiyorsanız kesinlikle almanız gereken bu monitördür. Görüş açısı çok iyi bozulma renklerde değişme söz konusu değil. Tasarım işi ile uğraşanların IPS almasından yanayım zaten. Ben IPS'yi renklerin değişmemesi ve görüş açısının başarısı yüzünden tercih ettim. En uygun fiyatlısı bu olduğu için de bunu aldım. Tavsiye ederim. Beklediğimden iyi olduğunu söyleyebilirim. Evet, bu ürünü tavsiye ediyorum!

   profil resmi