Kategoriler
Teknoloji Haberleri

MSI Gaming ve Creator serisi tanıtıldı

Metaverse uyumlu performans arayanlar için en yeni modellerden birisi olarak dikkat çeken yeni ürünler, dizüstü bilgisayar sektöründe MSI’nin dikkat çekmesini sağladı. Gaming ve Creator serisinin yeni üyelerini tanıtan şirket, yüksek donanımlar ile desteklediği modelleri ile performansı üst seviyeye çıkarıyor.

GS77/66 Stealth

Tanıtımı yapılan ilk modellerden bir tanesi olan GS77/66 Stealth, hem oyun hem de profesyonel kullanım için uygun durumda. Kömür siyahı olarak adlandırılan özel bir rengin kullanıldığı bu model üstelik çinko alaşımlı menteşeler ile çok daha dayanıklı bir kullanım sunuyor. Özel touch pad ve tuşları ile rahat bir yazma deneyiminin sunulduğu bilgisayarda, güçlü 6 hoparlör oyun oynamayı sevenler için çeşitli araçlar bulunuyor.

GE76/66

Bu modelde tercih edilen özel ışık sistemleri, tasarıma farklı bir renk katılmış. Performansta çok daha üstün bir düzeyde olan yeni model MSI OverBoost özelliği sayesinde GeForce RTX 3080 Ti grafik işlemcisiyle zorlu performansların üstesinden gelebiliyor. Harici grafik modunun kullanılması halinde oyuncular yüksek performansa ihtiyaç duyan oyunlarda dahi kesintisiz ve 4K’ya kadar kalite elde edebiliyor.

Vector GP76/66

Vector GP serisi yeni bir konseptle ortaya çıktı: “Vektör” adı, MSI’ın Vector serisinden beklediği, oyunda, mühendislikte ve bilimde ileri atılmak için tam gücü sunmasını temsil ediyor. Cooler Boost 5 teknolojisine sahip Vector serisinin performansı MSI OverBoost desteği ile 210W’a kadar çıkabiliyor.

Crosshair 15

Crosshair GL serisi, MSI ve Ubisoft’un işbirliği ile üretilmiştir. Bu seri oyundan ilham alan futuristik tasarım ve bilim-kurgu öğeleri ile dizayn edilmiş, Intel CoreTM i9 işlemci ve Cooler Boost 5 teknolojisi ile donatılmıştır. Grafik performansı ise rakiplerinin çok ötesinde maksimum seviyede tutuldu. Crosshair GL serisi 3 farklı versiyona sahip: Crosshair 15, Crosshair 17 ve ayrıca sınırlı sayıda üretilen ve özel bandıl olarak gelen Crosshair 15 Rainbow Six Extraction Edition.

 Pulse GL76/66

Maarten Verhoeven imzalı tasarımı ile MSI Pulse GL76/66, Ejderha Ordusunun çeviklik ve esnekliklerini arttıran, enerji darbelerine sahip titanyum zırhlarından esinleniyor. Cooler Boost 5 çözümü ile soğutma performansı %15 arttırılırken duvar kalınlığı %33 azaltıldı.

Sword 17/15, Katana GF76/66

MSI Sword serisi yepyeni şövalye imajı ile zaferin kılıcını taşıyan sihirli ve ölümsüz Ejderha gücünü temsil ediyor. Bu şövalye karakteri ABD’li konsept sanatçısı Justin Goby Fields tarafından tasarlandı. Sword ve Katana serisi laptoplar oyunculara konforlu bir oyun için 1.7mm tuş hareket mesafesi ve Cooler Boost 5 soğutma çözümü ile geliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir