"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Narenciye Sıkacağı

(1 kayıt bulundu)

Meyveler herkesin günlük tüketmesi gereken vitamin depoları arasındadır. Fakat kimi insanlar meyve yemeği sevmezler genellikle meyve suyunu içmek isterler. Satın aldıkları meyve suları ne kadar vitamin deposu olarak adlandırılsa da evde sıkılmış meyvelerin sularının yerini hiçbir şeyin tutmayacağını herkes bilir. Çocuklarınıza, ailenize, kendinize meyve sıkacakları ile sıkacağınız portakal, greyfurt gibi meyveler ile sağlıklı yaşamanın keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca limonu bile narenciye sıkacağında sıkarak yemeklerinizde salatalarınızda sağlıklı ve ziyan etmeden kullanabilirsiniz. Kullanımı da çok kolay olan narenciye sıkacaklarında yapmanız gereken portakal ve greyfurt gibi meyveleri ikiye bölerek narenciye makinesinin dönen kısmına bastırmaktır. Böylece narenciye sıkacağı dönen başlığı sayesinde iyice sıktığı meyvenin suyunu haznesine akıtarak biriktirmektedir.

Narenciye sıkacağı sayesinde portakal gibi meyveleri bile sıkarak kendinize harika bir kokteyl hazırlayabilirsiniz. Kolay sökülme ve temizleme özellikleri ile bulaşık makinesinde rahatlıkla yıkanabilen bu meyve sıkacakları hanımların hayatını kolaylaştıran mutfak aletleri arasında yer alıyor. Güçlü motorları sayesinde portakal, greyfurt gibi meyveleri sıkabilen narenciye sıcakları arasından hangisinin daha iyi olduğuna karar veremeyebilirsiniz. Böyle durumlarda daha iyi seçimler yapabilmeniz için sosyal alışveriş platformu iyi.net te sizler için tüm Tefal, Philips, Arzum, Bosch, Arçelik, Beko,King,Arnica gibi narenciye sıkacağı markalarını bir araya getirdik. Narenciye sıkacağı fiyatları ve modellerine kısa sürede karmaşadan uzak ve nezih bir ortamda ulaşabilirsiniz. Aradığınız narenciye sıkacağı modelini en kısa zamanda en uygun fiyat ile bulabilmeniz için yapmanız gereken iyi.net e gelerek belirlediğiniz kriterler doğrultusunda seçim yapmak…Sizin için hangi narenciye sıkacağı modelinin daha iyi olduğunu kullanıcı deneyimlerini okuyarak ya da dilediğiniz ürünleri karşılaştırarak ve iyimetre puanlarına bakarak öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz meyve sıkacağı markalarını karşılaştırarak ya da takip ettiğiniz arkadaşlarınıza kafanıza takılan soruları sorarak sosyal alışveriş rehberi iyi.net’in keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Siz de iyi.net te narenciye sıkacağı modelleri arasından belirlediğiniz kriterlere göre arama yapabilir, merak ettiğiniz ürünler hakkındaki kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Dilediğiniz narenciye sıkacağı fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırarak en iyi modellere hızlıca ulaşabilirsiniz.

SONUÇLARI FİLTRELE
  • 0 0
    Marka: Fakir Model: Lucra Ürün özellikleri: 85W Paslanmaz çelik gövde ve filtre Ayarlanabilir musluk ile doğrudan bardağa sıkma özelliği Kolayca çıkarabilir ve temizlenebilen parçalar Posa toplayıcı Kaymayı önleyen taban
    En iyi fiyat: 87 TL

MARKA

ÜRÜN FİYATI