"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Nas Sürücü

(0 kayıt bulundu)

NAS sürücü, ağ üzerinde depolama ve paylaşım yapma fonksiyonunu gösteren bir cihazdır. Yani bilgisayarınıza fiziksel olarak depolama cihazları olan hard diskler eklemektense bulunduğunuz networke bir NAS sürücü ekleyerek bu ağda tüm verilerinizi depolayabilir ve aynı ağda bulunan diğer herkesle bu verilerinizi paylaşabilirsiniz. Belirli bir network üzerine bağlandığında bu network üzerinde bulunan tüm bilgisayarlar tarafından görülebileceği gibi bu ağda bulunan tüm sistemler tarafından da kullanılabilir. Peki bu NAS ünitesi markaları ve modelleri hakkında en detaylı bilgiye nereden ulaşacağınızı merak ediyorsanız sizi iyi.net’e davet ediyoruz.

İyi.net’e gelerek yapacağınız aramalar sonucunda ihtiyacınızı karşılayacak ve hayalinizi süsleyen en iyi NAS sürücü modeline kolayca ulaşabileceksiniz. Tüm NAS depolama markalarını inceleyebilir ve bütün modeller hakkında en ince detaya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Western Digital, Buffalo, Iomega, HP, Dell, Seagate, QNAP, Synology ve Thecus gibi markalara bakabilir, bu markaların modellerini inceleyebilir, hangi modelde kaç tane hard disk var ya da toplam kapasitesi kaç gibi önemli bilgilere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz farklı modelleri karşılaştırabilir, özellikler arasındaki farklılıkların hepsini sadece bir sayfada düzenli bir şekilde görebilir, en iyi NAS sürücü modeline ulaşabilirsiniz.

Bütçemi düşünmek zorundayım diyorsanız iyi.net size bu konuda da yardımcı oluyor. Size tüm NAS sürücü fiyatlarını göstererek en uygun fiyatlı NAS depolama ünitesi modellerini bulmanızı sağlamış oluyor. Fiyat kriterini seçerek yaptığınız arama sonucu en ucuz NAS sürücü modellerine de otomatikman ulaşmış oluyorsunuz.

Kullanıcı deneyimlerini önemseyebileceğinizi düşünen iyi.net size bu deneyimleri okumanıza da olanak tanıyor. Kullanıcıların yaptıkları yorumları ve verdikleri iyimetre puanlarını inceleyerek almak istediğiniz NAS sürücünün genel performansı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İnsanların memnun kalıp kalmadığını öğrendiğiniz bir NAS depolama aygıtı ile ilgili kararınızı bu bilgiler dahilinde verebilirsiniz.

Memnun kaldığınız bir NAS sürücü hakkında size de iyi.net’e gelerek deneyimlerinizi tüm insanlarla paylaşabilirsiniz. Vereceğiniz puanlarla iyimetre genel puan ortalamasına etki edebilirsiniz. Beğenmediğiniz bir NAS depolama ünitesi ile ilgili şikayetlerinizi anlatarak belki de diğer insanların yanlış kararlar vermelerini engellemiş olursunuz.

SONUÇLARI FİLTRELE
    Görüntülenecek uygun kayıt bulunamadı…

MARKA
ÜRÜN FİYATI