Kategoriler
Donanım

Nebula 4K TV Stick tanıtıldı! İşte özellikleri

Nebula serisiyle teknoloji dünyasında önemli bir yere sahip olan Anker, seriyi daha yetenekli hale getiren Nebula 4K TV Stick ürünü için tanıtım yaptı.  İç mekanlarda ya da dış alanlarda kullanılabilecek kalitedeki projeksiyon sistemleriyle dikkat çeken Anker, bu ürünlerine ek olarak Nebula 4K TV Stick ile Android TV deneyimi sunuyor.

Android TV deneyimi Nebula 4K TV Stick ile geliyor!

Nebula 4K TV Stick ile kullanıma sunulan Android TV, lisanslı popüler uygulama ve servisleri destekliyor. Tanıtımda yer alan ifadelere göre lisanslı Netflix, HBO Max, Disney Plus ve YouTube da dahil olmak üzere 7 binin üzerinde seçenek Nebula 4K TV Stick ile kullanıcılara sunuluyor. 4K çözünürlük ve HDR desteği ile birlikte üstün kalitedeki grafikleriyle de kullanımda avantaj yaratan küçük çubuk şeklindeki ürün, ses kalitesinde de son teknolojiye sahip. Dolby Digital Plus ile birlikte etkileyici grafiklere kaliteli sesler ekleniyor.

Nebula 4K TV Stick için en önemli avantajlardan bir diğer ise Google Asistan desteği olması. Asistan ile etkinleştirme yapılabilen üründe,  Chromecast uyumu var. Böylece cep telefonu ya da tablet gibi farkı Android sistemlerden içerikler TV’ye yansıtılarak Nebula 4K TV Stick üzerinden oynatılabilir. 8 GB saklama alanına, 2 GB RAM ile desteklenen Nebula 4K TV Stick aynı zamanda HDMI ve USB kablosu, şarj cihazı ve set üstü kutusuyla satışa çıkarıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir