"Teknoport" en iyi teknoloji portalı…

Notebook Aksesuarı

(3 kayıt bulundu)

Laptop bilgisayarınız çok mu ısınıyor? Dizüstünüzü kucağınıza almaya mı korkuyorsunuz? Bilgisayarım fazla ısındığı için içindeki parçalarının yanmasından ve bilgisayarımın bozulmasından korkuyorum mu diyorsunuz? Veya notebook bilgisayarımı istediğim rahatlıkta kullanamıyorum keşke klavyesinin yüksekliğini ayarlayabilsem böylece klavyesi elime daha rahat otururdu bende tuşları görmek için eğilmek zorunda kalmazdım diye mi düşünüyorsunuz?  Ya da keşke bilgisayarımın daha fazla portu olsaydı, bana 4 tane usb port yetmiyor ama bunun yanında başka girişleri de olsun hatta fazladan bir CD veya DVD writer olsa arşiv yapmamı ve CD kopyalamamı çok kolaylaştırırdı mı diyorsunuz? Öyleyse iyi.net’e gelerek doğru karar verdiniz. Dizüstü bilgisayarınızın ihtiyacı olabilecek her türlü notebook aksesuarlarını sizin için toplayıp bir araya getirdik.

İyi.net’e gelerek dizüstü bilgisayarınızın ihtiyacı olabilecek tüm aksesuarlarını kolayca bulmuş olursunuz. İyi.net; Cooler Master, HP, Samsung, Lenovo, Addison ve Trust gibi markaları araştırabileceğiniz ve bu markaların modelleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz, özelliklerini de inceleyebileceğiniz bir ortam sağlıyor. Bu ortamda dilediğiniz gibi dolaşabilir, merak ettiğiniz tüm cihazları inceleyebilir ve almak istediğiniz notebook aksesuarı hakkında kullanıcı deneyimlerinden fiyatlarına ve teknik özelliklerinden iyimetre puanlarına kadar her türlü bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz. Benzer modellerin tüm özelliklerini karşılaştırarak en iyi notebook aksesuarlarını öğrenebilirsiniz.

İyi.net’te aynı zamanda tüm notebook aksesuarlarının fiyatlarını da inceleyebilirsiniz. Arama esnasında fiyat kriterini seçerseniz en ucuz notebook aksesuar modellerine hızlıca ulaşmış olursunuz.

Almak istediğiniz bir notebook aksesuarı hakkında deneyimli kullanıcıların yaptıkları yorumları okuyarak o modelin sizin için uygun olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Kullanıcıların verdikleri iyimetre puanlarını da inceleyerek merak ettiğiniz notebook aksesuarının genel puan ortalaması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İyi.net forumlarını da ziyaret edebilir, istediğiniz model hakkında konuşulanları öğrenebilir ve merak ettiğiniz soruları kullanıcılara iletebilir ve alacağınız cevaplar ışığında kararınızı verebilirsiniz.

Araştırmanız sonucu istediğiniz notebook aksesuarını aldıktan sonra düşüncelerinizi iyi.net’e gelerek siz de paylaşabilirsiniz. İyimetre puanı ortalamasına etki edebilir ve paylaşacağınız kullanıcı deneyimleri sayesinde diğer herkese de yardımcı olmuş olursunuz.

SONUÇLARI FİLTRELE
 • 0 0
  Ürün Özellikleri : Modern ve benzersiz yapılı Notebook Soğutucusu , bilgisayarınızın posizyonunu daha rahat bir konuma getirerek, konforlu bir çalışma alanı sağlamak ve sırt, boyun ve göz yorgunluğunu önlemeye yönelik LSY AV X, LSYAVX, LSY AV-X, LSY-
  En iyi fiyat: 27 TL
 • 0 0
  Isındıkça Soğutmak Için Kesin Çözüm! INCA INC-336DX Süper Sessiz USB Mavi LED Fanlı Notebook Soğutucu, birinci sınıf malzeme ve mavi ışıklı şık tasarımını 200 mm'lik süper sessiz Led Fan ile birleştirerek size çok güçlü hava akımı, sürekli
  En iyi fiyat: 70 TL
 • 0 0
  Üretici Kodu: FNC-50AP FNC-50AP NOTEBOOK SOĞUTUCU-FNC-50AP Özellikler -Boyut 34,5 x 32 x 36cm, Fan 20cm, Materyal ABS Pilastik + Metal ızgara, Voltaj 5V, Akım 0.25A, Fan Hızı 500RPM, Renk Siyah, Bağlantı Konnektörü USB Kutu Içeriğ
  En iyi fiyat: 51 TL

MARKA

ÜRÜN FİYATI

FİYAT ARALIĞI (TL)
TL -